Güzelçamlı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Güzelçamlı Otogarı
place
Güzelçamlı Atatürk Mh. 09400 Güzelçamlı/Aydın

Güzelçamlı

Güzelçamlı Terminali Hakkında

Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı, yazlıkları ve doğal güzelliklerinden dolayı özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olan küçük bir terminale sahip. Türkiye’nin birçok büyük şehrine direk otobüs seferleri olan terminalden Kuşadası, Selçuk, Didim ve Akköy gibi turistik beldelere de her saat başı minibüs bulabilirsiniz.

Terminali içerisinde ulusal ve yerel otobüs firmasının ofisleri, bekleme salonu, restoran, kafe, büfe, mescit ve tuvalet bulunuyor. Terminalin hemen dışında ise bölgede üretilen organik ürünleri yerel satıcılardan alabileceğiniz tezgahlar var. Merkezi bir konumda bulunan Güzelçamlı Terminali’nden yürüyerek kolayca ilçenin her noktasına gidebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Güzelçamlı Otogarı'na Ulaşım

Turistik Güzelçamlı’nın şirin terminali, ilçe merkezinde güzel bir konumda bulunuyor. Hem ilçe merkezinden ve otellerden hem de komşu tatil beldelerinden yolcuların terminale ulaşabilmesi için pek çok ulaşım aracı sunuluyor.

Dolmuşlar

Güzelçamlı Sahili ve Hürriyet Caddesi gibi merkezi noktalarda duraklarını bulabileceğiniz dolmuşlar, her yarım saatte bir terminale hareket ediyor. Dolmuşların çalışma saatleri ve sefer sayıları yaz aylarında arttırılıyor.

Yolcu Servisleri

Güzelçamlı Terminali içerisinde hizmet veren otobüs firmalarının ilçenin pek çok noktasında bilet satış ofisleri bulunuyor ve bu ofisler önünden her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi kalkıyor.

Belediye Halk Otobüsleri

Adnan Menderes Caddesi ve Cengiz Topel Caddesi gibi büyük caddelerde, mahallerde ve sahil şeridinde duraklarını bulabileceğiniz halk otobüsleri ile kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz. Halk otobüsleri ile Kuşadası ve Söke gibi komşu turistik ilçelerden de terminale ulaşmanız mümkün. Halk otobüsü sefer sayıları da dolmuşlar gibi yaz aylarında arttırılıyor.

Minibüsler

İlçenin pek çok noktasında durakları olan minibüsler, yolcuların ilçe merkezinin yanı sıra Kuşadası, Söke, Davutlar ve Yaylaköy gibi çevre ilçelerden de otobüs terminaline ulaşabilmesini sağlıyor.

Taksi

İlçenin merkezinde 7 gün 24 saat hizmet veren Park Taksi ile istediğiniz zaman otobüs terminaline gidebilirsiniz. (0256) 646 14 47 numaralı telefondan Park Taksi’ye ulaşabilir ve bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less