Bodrum Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bodrum Otogarı
place
Çarşı Mahallesi, 48400 Bodrum/Muğla
local_phone
+902523162637

Bodrum

Bodrum Terminali Hakkında

Muğla şehrine bağlı Türkiye’nin en sevilen tatil beldelerinden biri olan Bodrum’un modern terminali özellikle yaz aylarında çok hareketli oluyor. Hemen her şehirden direk ulaşım olan Bodrum Terminali’nden pek çok büyük şehre, ayrıca Muğla ve İzmir’in pek çok tatil beldesine direk otobüs seferleri bulabilirsiniz. Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Bodrum Terminali içerisinde yöresel hediyelik eşyalar alabileceğiniz hediyelik eşya dükkanları, kafeler, restoranlar ve tuvaletler bulunuyor.

Bodrum Terminali, merkezi bir konumda olduğu için buraya hem otobüs servisleriyle hem de taksi veya dolmuşlarla kolayca ulaşabilirsiniz. Bodrum Terminali’nden yaz aylarında her saat başı Yalıkavak, Gümbet, Akyarlar, Gümüşlük ve Turgutreis gibi çok popüler turistik beldelere otobüsler de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Bodrum Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinde güzel bir konumda bulunan Bodrum Terminali’ne hem ilçenin merkezinden hem de Gümüşlük, Turgutreis, Bitez, Akyarlar ve Gümbet gibi tatil beldelerinden ulaşmak için pek çok ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Minibüsler

Bodrum merkezindeki her semtte durakları bulunan minibüsler her 15 dakikada bir Bodrum Terminali’ne hareket ediyor. Bodrum’un tatil beldelerinden de 15 dakikada bir terminale kolayca minibüs bulabilirsiniz.

Taksi

İlçe merkezinde 7 gün 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Ayrıca tatil beldelerindeki otellerin taksi servislerinden de faydalanarak hızlı ve rahat bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Bodrum'da yolcu servisleri özellikle tatil beldelerinden terminale ulaşım için kullanılıyor. Tatil beldelerinde bilet satış ofisleri bulunan bazı otobüs firmaları her yarım saatte bir terminale ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlıyor.

Belediye Otobüsleri

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin sağladığı belediye otobüsleriyle hem Bodrum’un her mahallesinden hem de bütün beldelerden terminale ulaşmak mümkün. Bu otobüsler sabah 08:00 ile gece 22:00 saatleri arasında hizmet veriyorlar.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less