Bodrum Yalıkavak Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bodrum Yalıkavak Otogarı
place
Yalıkavak Mahallesi, 48990 Bodrum/Muğla
local_phone
+902523852045

Bodrum Yalıkavak

Yalıkavak Otobüs Terminali, Muğla şehir merkezine yaklaşık 130 kilometre mesafede yer alan Yalıkavak’ta yolcularını ağırlıyor. Yalıkavak Marina yakınlarında konumlanan terminalden turistik beldede bulunan pek çok noktaya rahatça erişmek mümkün. Yalıkavak Otobüs Terminali’nden otelinize arada bulunan uzaklığa göre yürüyerek veya taksi ile ulaşabilirsiniz. 

Küçük ve düzenli yapısıyla dikkat çeken terminal binasında otobüs firmalarına ait bilet satış ofislerinin yanı sıra rahat dinlenme bölümleri de yer alıyor. Özellikle yaz aylarında sıkça sefer düzenlenen terminale Muğla kent merkezinin yanı sıra Antalya, İzmir, İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden de direkt otobüs seferleriyle seyahat mümkün. Yalıkavak Otobüs Terminali yakınlarındaki market ve büfeler sayesinde seyahatinizin öncesi veya sonrasında ihtiyacınız olabilecekleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Bodrum Yalıkavak Otogarı'na Ulaşım

Yalıkavak merkezinde güzel bir konumda bulunan terminale yürüyerek veya yolculara sunulan ulaşım araçlarından birini kullanarak kısa sürede gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Yalıkavak’ın hemen her mahallesinde belediye otobüsü durağı bulunuyor. Yaz aylarında sefer sayılarını ve hizmet saatlerini arttıran belediye otobüsleriyle ilçenin her yerinden terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Bodrum Yalıkavak Terminali’ne yolcuların hem ilçe merkezinden hem çevre tatil beldelerinden ve Bodrum merkezinden ulaşmasını sağlayan pek çok minibüs hattı bulunuyor. Kış aylarında gece saat 24:00’a kadar, yaz aylarında ise 24 saat hizmet veren minibüslerle terminale kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Ücretsiz yolcu servisleri, sadece Yalıkavak merkezindeki otobüs firmaları ofislerinden değil, tatil beldelerindeki bilet satış ofisleri önünden de yolcuların terminale ulaşması için hizmet veriyor. Her yarım saatte bir terminale giden yolcu servisleri en çok kullanılan ulaşım araçlarından biri.

Taksi

Yalıkavak merkezinde, tatil beldelerinde ve otellerde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Aceleniz varsa taksi kullanarak 5 dakika içinde terminale ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less