Bolu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bolu Otogarı
place
Paşaköy Mah. Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu
local_phone
+903742741450

Bolu

Bolu Terminali

Türkiye'nin önemli bir kış turizm merkezi ve doğal güzellikleri ile ünlü şehri olan Bolu, ülkemizin en yoğun terminallerinden birisine sahip. 2010 yılında açılan Bolu Terminali, modern bir yapıya sahip ve içerisinde hizmet veren 100'den fazla firma otobüs firması ile Türkiye'nin bütün illerine düzenli olarak seferler düzenleniyor.

Bolu Terminali, geniş açık ve kapalı olarak otopark bölümlerine sahip, ayrıca kaliteli kafeleri, restoranları ve hediyelik eşya dükkanları ile yolculara hizmet veriyor. Karadeniz Bölgesi illeri yoğun olarak otobüs seferleri düzenlenen Bolu Terminali’nde aynı zamanda kayak merkezleri ve Bolu'nun çevresinde yer alan milli parklara da düzenli olarak otobüs seferleri bulunuyor.

Şehir Merkezinden Bolu Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinin biraz dışında yer alan Bolu Terminali’ne gitmek için pek çok rahat alternatif bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

Terminale ulaşmak için Bolu şehir merkezinden her yarım saatte bir kalkan 14 ve 5 numaralı terminal otobüslerine binebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminal içinde ve şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan firmalar, kolay bir ulaşım için ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlıyorlar. Bilet satış noktalarının önünden belirli saatlerde kalkan bu servislerle terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Bolu merkezindeki pek çok noktada kolayca taksi bulabilir ve yaklaşık 10 dakikalık bir yolculukla terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less