Düzce Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Düzce Otogarı
place
Azmimilli Mah. 465. Sk. No:11, 81020 Merkez/Düzce
local_phone
+903805141434

Düzce

Düzce Terminali Hakkında

Düzce Terminali, Marmara Bölgesi ve Karadeniz Bölgesi arasında bir kavşakta yer almasından dolayı çok yoğun olarak kullanılıyor. Modern ve yeni inşa edilmiş bir terminal olan Düzce Terminali’nden her saat İstanbul, Zonguldak, Kocaeli ve Bolu gibi komşu şehirlere otobüs seferleri bulabilirsiniz. Oldukça geniş bir terminal olan Düzce Terminali, şehirlerarası otobüs yolculukları için bir mola noktası olarak da hizmet veriyor. Bu nedenle Düzce Terminali içerisinde açık ve kapalı bekleme alanları, restoranlar, tuvaletler, mescitler ve hediyelik eşya dükkanları bulunuyor.

Düzce şehir merkezinde bulunan terminale yürüyerek kolayca ulaşılabiliyor ama isterseniz Düzce Terminali’ne ücretsiz otobüs servisleriyle veya dolmuşlarla da ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Düzce Terminali içerisinde önemli otobüs firmalarının şubelerini, emniyet kabinlerini ve ATM’leri de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Düzce Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinde bulunan Düzce Terminali’ne yolcular ister yürüyerek ister ise sunulan ücretli veya ücretsiz ulaşım araçları ile kısa sürede gidebiliyorlar.

Belediye Otobüsleri

Üniversite kampüsü ve şehir merkezindeki duraklarından kalkan 100, 14, 30 ve 33 numaralı belediye otobüsü hatları ile terminale kolayca gidebilirsiniz. Belediye otobüsleri her 15 dakikada bir hareket ediyor.

Minibüsler

Şehrin her merkezi noktasında durakları bulunan minibüslerle de gece yarısına kadar terminale ulaşmanız mümkün. İlçelerden ve köylerden terminale gidebileceğiniz minibüsleri de kolayca bulabilirsiniz.

Taksi

Düzce merkezinde 7/24 çalışan taksi durakları bulunuyor. Şehrin merkezi caddelerinde bulabileceğiniz bu taksilerle istediğiniz saatte terminale 5 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less