Gerede Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gerede Otogarı
place
Abdurrahman Şahin Cd. No:187 Gerede/Bolu
local_phone
+903743331006

Gerede

İçerisinde 5 ayrı bilet yazıhanesi bulunan Gerede Otobüs Terminali’nden Türkiye’nin çeşitli noktalarına direkt veya bağlantılı otobüs seferleri düzenleniyor. Otobüsünüzün hareket saatini beklerken değerlendirebileceğiniz dinlenme alanları, büfe ve Gerede lezzetlerini tadabileceğiniz restoranlar ise terminal çevresinde yer alan olanaklardan bazıları. İlçe merkezinden yürüyerek dahi rahatlıkla ulaşılabilen Gerede Otobüs Terminali’ne merkezden ve çevre ilçelerden ücretsiz servis veya minibüsle gelmek mümkün.

Şehir Merkezinden Gerede Otogarı'na Ulaşım

Bolu şehir merkezine yaklaşık 75 kilometre mesafede hizmet veren Gerede Otobüs Terminali, ilçenin merkezinde konumlanıyor. Gerede içinde bazı noktalardan rahatça yürüyerek terminale gelebilirsiniz. Otobüs firmalarının servisleri, minibüsler ve taksiler ise Gerede ilçe merkezi ve terminal arası yolculuğunu hızlandırmak isteyenler için ideal. 

Minibüs  

Gerede ilçe merkezinden tüm yıl boyunca minibüslere binerek terminale yaklaşık 8 dakika içinde ulaşmak mümkün. İlçede minibüsler ücretlerinin uygun olması ve sefer sıklığı gibi nedenlerle sıkça kullanılıyor. Üstelik Bolu şehir merkezinden veya civarda bulunan diğer yakın ilçelerden de dolmuşlar aracılığı ile Gerede Terminali’ne rahatça gelebilirsiniz. 

Taksi 

Gerede ilçe merkezinden her zaman taksi bularak terminale erişim sağlayabilirsiniz. Minibüslere kıyasla kısmen daha hızlı sayılan taksilerle Gerede Otobüs Terminali’ne yolculuk genel olarak 5 dakikayı geçmiyor. 

Servis Aracı  

Gerede merkezden ve diğer yakın ilçelerden 30 dakikalık aralıklarla kalkan servis araçları yolculara ücret ödemeden terminale erişme imkanı sağlıyor. İlçede şehirler arası ulaşım olanağı sunan terminale gelmek için yola koyulmadan önce biletinizin ait olduğu firmadan bilgi alarak servislerin hareket noktalarını öğrenebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less