Otomobil satın almak için ihtiyaç mı yoksa taşıt kredisi mi kullanmalı?

Yeni bir otomobil satın almayı ya da aracınızı değiştirmeyi mi planlıyorsunuz? Bunun için bir miktar peşinatınız var ya da hiç peşinatınız yok. Bu şartlarda kredi kullanarak nasıl otomobil sahibi olabilirsiniz?

Devamını Gör

Garanti ikinci el otomobilde yaş sınırı 10 yaşa yükseltti

Taşıt kredisiyle ikinci el otomobil alacaklara müjdemiz var. Garanti Bankası, ikinci elde yaş sınırını 10 yaşa kadar çıkarttı. Üstelik bildiğiniz gibi ihtiyaç kredisinin aksine taşıt kredisinde 48 aya kadar da vade yapabiliyorsunuz.

Devamını Gör

Otomobil firmalarından süper kampanyalar

Yeni yıl modelleri öncesinde stoktaki otomobillerini bitirmek isteyen ve satışlarını arttırmayı hedefleyen otomobil firmaları art arda kampanyalar düzenledi. Sizler için otomobil firmalarının kampanyalarına göz attık. Pekçok firma ÖTV artışını fiyatlarına yansıtmamış. Ayırca indirimli, 3 ay ertelemeli, düşük ya da sıfır faizli kredi seçenekleri de mevcut.

Devamını Gör

2016'da kredinin EN'leri

Bir yılı daha geride bıraktık. Finansal açıdan genel anlamda zor bir yıl geçirdik ancak bazı kolaylıklar da hayatımıza girdi. İhtiyaç kredilerinde vade sınırının 48 aya çıkması, konut kredisinde faiz oranlarının 120 ayda %0,88’e kadar gerilemesi gibi tüketiciye kolaylık sağlayan gelişmeler oldu. Dilerseniz 2016 yılında Enuygun.com kullanıcılarının alışkanlıklarına birlikte göz atalım.

Devamını Gör