2012 Yılbaşı ve Yeni Yıl kredi kartı kampanyaları

mugekanbay

Yeni yıl yaklaşırken, merak konularından biri de, 2012 Yılbaşı ve Yeni Yıl kredi kartı kampanyaları. 2011'deki kampanyaları şöyle bir hatırlarsak, tüm bankalar birbirinden özel taksit, öteleme ve kredi seçenekleri sunmuştu.

Maximum kart, taksitli nakit avans kampanyası ile 1000 TL üzerindeki ihtiyaçlar için taksitli nakit avansı başvuru yapmadan kullandırmıştı. Akbank, aralık ayı boyunca devam eden, 75 TL ve üzeri 100 TL chip-para kazanma fırsatı sundu.

Bonus Card, ekstre atlat kampanyası ile taksit öteleme imkanı sunup atlamak istediğiniz ayın eksteresini bildirmenizin yeterli olduğu bir kampanya düzenledi.

Worldcard ise Aralık'ın son gününe kadar ilgiyi üzerinde tutan, 100 TL ve üzeri alışverişlerde çeyrek Milli Piyango bileti kazandıran kampanyaları ile gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz yılın son ayını hareketlendiren bu kredi kartı kampanyaları bu yıl hangi değişimlere uğrayarak karşımıza çıkacak? İnanıyoruz ki kısa zaman içinde sizlere bunu duyuruyor olacağız.

mugekanbay
Müge Kanbay
159 Yazı
İçerik editörü. Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 6 yıldır internet bazlı projelerde ürün geliştirme-içerik üzerine çalışıyor.
Uzman Yazarlar