Anasayfa Uçak BiletiTürk Hava Yolları

Uçak Bileti
Thy Uçak Bileti, Türk Hava Yolları Uçak Bileti Fiyatları • THY Hakkında

  Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ya da kısaca THY, Türkiye'nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. Milli savunma bakanlığına bağlı ‘Hava Yolları Devlet İşletmesi’ olarak 1933 yılında kurulmuştur. Merkezi Atatürk Havalimanı’ndadır. THY bir Star Alliance (SA) üyesidir. THY Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Havayolu şirketi seçilmiştir. Aynı zamanda 2009 yılı verilerine göre de Avrupa genelinde 7. Büyük, Bayrak taşıyıcı havayollarında ise 4. Büyük şirketidir.

 • THY Uçak Seferleri

  Kampanyalı ucuz uçak bileti arayanlar için THY'nin 13 Şubat - 29 Şubat 2012 tarihleri arasında satın alabileceğiniz ve 1 Nisan-31 Aralık 2012 dönemi boyunca tüm yurtiçi uçuşlarda geçerli olacak (16 Ağustos - 03 Eylül 2012 ve 19 Ekim - 30 Ekim 2012 arasındaki uçuşların kampanyaya dahil değildir) 49 TL'lik biletleri kaçırmayın!

  THY uçak bilet fiyatlarını indirken yurtiçi ve yurtdışı uçuş seferlerini sürekli arttırmaktadır. 2003 yılında 104 olan uçulan nokta sayısını bugün 119 dış, 37 iç hat olmak üzere 156'ya çıkarmıştır. 2006 yılında 24 dış hat noktasını bir yıl içerisinde hizmete açan THY, 2009 yılında, 10 yeni dış hattı uçuş portföyüne katmıştır.

  Enuygun.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için THY uçak biletlerinizi satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilirsiniz.

 • THY İç Hatlar

  İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere yurt içinde pek çok il arasında THY iç hat seferleri bulunmaktadır. Bütçenize en uygun THY iç hat uçuş bileti rezerve etmek ya da satın almak için tıklayın:THY ucuz bilet

 • THY Dış Hatlar

  THY dış hat seferleri ve uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. Dünya genelinde pek çok destinasyona THY konforu, kalitesi ve güvencesiyle uçabilirsiniz. THY dış hat uçak bileti rezerve etmek ya da satın almak için tıklayın:THY ucuz bilet

Rezervasyonunuzu Tamamlayın
Aşağıdaki alana PNR numaranızı ve Soyadınızı girerek rezervasyon bilgilerinizi görüntüleyebilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.
Enuygun.com'a ulaşın