Anasayfa Uçak BiletiTürk Hava Yolları

Uçak Bileti
Thy Uçak Bileti, Türk Hava Yolları Uçak Bileti Fiyatları • THY Hakkında

  Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ya da kısaca THY, Türkiye'nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı ‘Hava Yolları Devlet İşletmesi’ olarak 1933 yılında kurulmuştur. Merkezi Atatürk Havalimanı’ndadır. THY bir Star Alliance (SA) üyesidir. THY Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Havayolu şirketi seçilmiştir. Aynı zamanda 2009 yılı verilerine göre de Avrupa genelinde 7. büyük, bayrak taşıyıcı havayollarında ise 4. büyük havayolu şirketidir.

 • THY uçak bilet fiyatlarını indirirken yurtiçi ve yurtdışı uçuş seferlerini sürekli arttırmaktadır. 2003 yılında 104 olan uçulan nokta sayısını 2009 yılında 119 dış, 37 iç hat olmak üzere 156'ya çıkarmıştır. 2014 yılı itibariyle THY’nin direkt uçuş gerçekleştirdiği nokta sayısı 250’dir, eklenen yeni uçuşlarla bu sayı sürekli artmaktadır. 2006 yılında 24 dış hat noktasını bir yıl içerisinde hizmete açan THY, 2009 yılında 10 yeni dış hattı uçuş portföyüne katmıştır.

  Enuygun.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için THY uçak biletlerinizi satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilirsiniz.

 • THY İç Hatlar

  İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere yurt içinde pek çok il arasında THY iç hat seferleri bulunmaktadır. Bütçenize en uygun THY iç hat uçuş biletini rezerve edebilir ya da satın alabilirsiniz.

 • THY Dış Hatlar

  THY dış hat seferleri ve uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. Dünya genelinde pek çok destinasyona THY konforu, kalitesi ve güvencesiyle uçabilirsiniz. Bütçenize en uygun THY dış hat uçuş biletini rezerve edebilir ya da satın alabilirsiniz.

 • THY Direkt Uçuş Olan Şehirler

  İzmir
  Trabzon
  Maldivler
  Amsterdam
  Londra

Rezervasyonunuzu Tamamlayın
Aşağıdaki alana PNR numaranızı ve Soyadınızı girerek rezervasyon bilgilerinizi görüntüleyebilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.
Enuygun.com'a ulaşın