Lahr Uçak Bileti Ara

Lahr Hakkında

Almanya’nın güneybatısında yer alan Lahr, Offenburg’dan sonra bölgenin en büyük ikinci kenti olarak biliniyor. 45 bine yaklaşan nüfusu ile aynı zamanda bulunduğu bölgenin en kalabalık şehirlerinden biri olan Lahr, Fransa’nın Strazburg şehrine de 40 kilometre uzaklıkta.

Kara Orman’ın batısında konumlanan şehirde tüm yıl genel olarak çok sıcak olmayan, serin bir iklim etkili. Kentte kış aylarında sıcaklıklar 1-2 derece, yaz döneminde ise ortalama olarak 17-18 derece civarında. Hava sıcaklığı yüksek ve alçak bölgelere göre de kısmen farklılık gösterebiliyor. Eğer Lahr ziyaretiniz süresince çevreyi çok daha rahat bir şekilde gezerek keşfetmek isterseniz bahar ve yaz aylarını tercih etmenizde fazlasıyla yarar var. Bununla birlikte şehrin sonbahar ve kış manzaraları da en az bu dönemler kadar ilgi çekici ve muhteşem.

Şehrin sınırda yer alan konumu tarihini de önemli ölçüde etkilemiş durumda. Çok sayıda savaşa sahne olan kentte bugün de bu zengin tarihi birikimin izlerine rastlamak mümkün. Lahr’da görülmeye değer başlıca yapılar arasında ise aynı zamanda bölgenin en eski tarihi kulelerinden biri olan Storchenturm ile tarihi kilise geliyor. Kentte ayrıca şehir parkında ağaçlar arasında gezinti yaparak dinlenebilir ve sakinliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Lahr yakınlarında bulunan Strazburg ise şehrin çevresinde görülebilecek diğer harika alternatifler arasında.

Havalimanından Lahr Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Lahr uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Lahr varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Lahr uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Lahr uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Lahr uçuşları Lahr Havalimanı'na düzenleniyor.

Haritada Görüntüle
Lahr Hakkında Daha Fazla
Lahr Alternatif Ulaşım
Para birimi
x