Torul Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Torul Otogarı
place
Kaledibi, Cumhuriyet Cd. No:11/D, 29800 Torul/Gümüşhane
local_phone
+904566112002

Şehir Merkezinden Torul Otogarı'na Ulaşım

Gümüşhane’nin güzel bir ilçesi olan Torul’da küçük ama ulaşımın kolay olduğu bir otobüs terminali bulunuyor. İlçede belirli saatlerde yolculara özel halk otobüsleri ve dolmuşlar, 24 saat boyunca ise taksiler hizmet veriyor.

Özel Halk Otobüsleri

Aceleniz yoksa Torul’un her yerinden yürüyerek de rahatça gidebileceğiniz terminale isterseniz özel halk otobüsleriyle de ulaşma şansınız var. Halk otobüslerinin başta Gümüşhane Üniversitesi Torul Meslek Yüksekokulu olmak üzere Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Düzhanlar Sokak ve Gümüşhane Sokak gibi merkezi noktalarda duraklarını bulabilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuşlarla hem ilçenin mahallerinden hem de Gümüşhane merkezi, Zigana, Tokçam ve Kirazlık gibi pek çok yerden de otobüs terminaline kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Cumhuriyet Caddesi’nde durağını bulabileceğiniz Torul Taksi, 7/24 hizmet veren bir taksi durağı 0535 233 51 28 numaralı telefonla da ulaşarak bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz. Torul, çok küçük bir ilçe olduğu için taksi ile terminale gitmek de en fazla 5 dakika sürüyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less