Beşikdüzü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Beşikdüzü Otogarı
place
Fatih Mah. Şht. Uzm. Çvş. Hüseyin Kardal Cd. No:17 61800 Beşikdüzü/Trabzon

Beşikdüzü

Trabzon iline bağlı ilçeler arasında sıralanan Beşikdüzü’nde yer alan otobüs terminali, genellikle bölgesel düzeyde seferler sırasında kullanılıyor. Sahil hattının hemen gerisinde konumlanan terminalde yolcu bekleme bölümlerinin yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz büfeler mevcut. Ayrıca aracınızla birlikte geldiğinizde Beşikdüzü Terminali’nde hizmet veren otopark alanından yararlanabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Beşikdüzü Otogarı'na Ulaşım

Beşikdüzü Terminali’ne yolcuların rahat ve kısa sürede ilçe merkezinden ulaşabilmeleri için pek çok alternatif ulaşım aracı bulunuyor.

Dolmuşlar

İlçe dolmuşları, Beşikdüzü’nün her mahallesinde bulunan duraklarının yanı sıra hem Trabzon hem de çevre ilçe ve köylerden de yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor. İlçe merkezindeki duraklarından her yarım saatte bir kalkan dolmuşlar ile kısa sürede otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Osman Dilek Caddesi, Samsun Caddesi ve Ateşler Caddesi gibi merkezi noktalarda ve bazı semtlerde durakları bulunan özel halk otobüslerini kullanarak sabah saat 06:30’dan gece saat 22:00’a kadar terminale gidebilirsiniz.

Taksi

İlçe belediyesi karşısındaki Sabri Dilek Caddesi gibi merkezi noktalarda 24 saat hizmet veren taksi durakları var. Rahat bir yolculukla terminale ulaşmak için istediğiniz saatte taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less