Görele Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Görele Otogarı
place
Kumyalı Mahallesi, 28820 Görele/Giresun
local_phone
+904545137011

Görele

Giresun’a bağlı ilçelerden Görele’ye hizmet veren Görele Otobüs Terminali, ilçenin merkezinde konumlanıyor. Kısmen küçük sayılabilecek terminalin Giresun kent merkezine mesafesi ise yaklaşık 65 kilometre. 

Görele Otobüs Terminali’nden Giresun şehir merkezi, Trabzon, Ordu, Gümüşhane, Samsun ve Rize gibi noktalara seyahat edebilirsiniz. İlçe merkezinden hareket eden minibüsler ise terminale ulaşımı hayli kolaylaştırıyor. Üstelik çevre ilçelerden de Görele Otobüs Terminali’ne yarım saatte bir hareket eden araçlarla seyahat mümkün. 

Görele Otobüs Terminali’nde yer alan 9 farklı yazıhaneden biletinizi satın alabilir ve yolculuğunuzu kolayca başlatabilirsiniz. Yemek için ise terminal içinde bulunan restoranı tercih edebilirsiniz. Görele Otobüs Terminali’nde ayrıca alışveriş yapmak isteyenlere hizmet veren büfenin yanı sıra çay ocağı ve bekleme alanları da mevcut.

Şehir Merkezinden Görele Otogarı'na Ulaşım

Genellikle ilçeler arasında düzenlenen otobüs seferlerinde kullanılan Görele Terminali’ne servis, minibüs veya taksi ile erişmek mümkün. Terminale ayrıca Görele’nin pek çok noktasından yürüyerek de gelebilirsiniz. 

Minibüs  

Görele civarında bulunan ilçe ve kasabalardan hareket eden minibüslerle direkt olarak terminale erişim sağlanabiliyor. Minibüslerin Görele Terminali’ne ulaşma süresi ise aracın kalkış noktasına göre değişiyor. Genellikle saat başı veya yarım saatte bir hareket eden minibüslerle terminale erişmek oldukça ekonomik. 

Taksi 

Görele’de terminalin merkeze sadece yürüme mesafesinde bulunması nedeniyle taksiler bu rota üzerinde çok sık kullanılmıyor. Taksiye bindiğinizde 5-10 dakikalık sürede Görele Terminali’nin önüne erişebilirsiniz. 

Servis Aracı  

Görele’de yolculara hizmet veren otobüs firmalarının servisleri ile terminale erişmek oldukça kolay. Otobüsünüzün hareket saatinden önce tercih ettiğiniz firma ile iletişime geçerek en yakın servis kalkış noktasını ve saatini öğrenebilirsiniz. Üstelik servisler sayesinde terminale yolculuğunuzu ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less