Kelkit Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kelkit Otogarı
place
Cumhuriyet, 29600 Kelkit/Gümüşhane

Kelkit

Kelkit Terminali Hakkında

Erzincan ve Gümüşhane yolu üzerinde bulunan ve küçük bir otobüs terminali olan Kelkit Terminali, yolculuk sırasında ihtiyaç duyulabilecek pek çok ihtiyacı karşılıyor. İçerisine market, küçük bir kafe, tuvalet, mescit ve yöresel ürünleri alabileceğiniz tezgahlar bulunan terminalde çoğunlukla yerel otobüs firmalarının bilet satış ofisleri bulunuyor.

Her saat Gümüşhane ve çevre şehirlerin yanı sıra Ünlüpınar, Deredolu ve Şiran gibi pek çok komşu ilçe ve köye de terminalden minibüs seferleri düzenleniyor. Yürüyerek de ulaşılabilen Kelkit Terminali’ne belediye otobüsleri ve minibüslerle de ulaşım imkanı var.

Şehir Merkezinden Kelkit Otogarı'na Ulaşım

Kelkit merkezinin yanı sıra komşu ilçe ve köylerden de terminale yolcuların ulaşımını sağlayan birçok ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Çiftlik Caddesi, Sanayi Caddesi ve Hastane Caddesi gibi ilçenin yoğun caddelerinde, mahallerinde ve semtlerinde de durakları bulunan belediye otobüsleri, terminale gitmiş için en çok kullanılan ulaşım aracı.

Dolmuşlar

Kelkit minibüsleri; Gümüşhane, Ünlüpınar ve Babakonağı gibi il, ilçe ve köylerin yanı sıra ilçe merkezinden de yolcuların kolayca otobüs terminaline gidebilmesini sağlıyor. İlçe merkezinde hizmet veren minibüsler gece saat 22:00’a kadar hizmet veriyor.

Taksi

Kelkit ilçe merkezinde 7 gün 24 saat hizmet veren (0537) 392 00 90 numaralı Çiçek Taksi, (0538) 464 70 29 numaralı Şirin Taksi ve (0535) 296 52 45 numaralı Meydan Taksi ile de 5 dakikada terminale ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less