Saruhanlı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Saruhanlı Otogarı
place
İstasyon, Menekşe Sk., 45800 Saruhanlı/Manisa

Şehir Merkezinden Saruhanlı Otogarı'na Ulaşım

Saruhanlı ilçe merkezi çıkışında, Manisa Akhisar yolu kenarında yolculara hizmet sunan Saruhanlı Otogarı’na ilçe merkezinden ve çevre ilçelerden ulaşım için belediye otobüsleri, ilçe içi minibüsler, kooperatif minibüsleri ve taksilerden faydalanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İlçe merkezinde Manisa Celal Bayar Üniversitesi Saruhanlı Yüksek Okulu önündeki Hükümet Caddesi, Saruhanlı Saruhanlı Hükümet Konağı önündeki Hükümet Caddesi, Saruhanlı Devlet Hastanesi önündeki Ali Şanlıer Caddesi ve Saruhanlı Belediyesi Kültür Merkezi önündeki Atatürk Caddesi gibi pek çok hareketli caddede ve onlarca mahallede durağı olan belediye otobüsleri ile akşam saatlerine kadar her 15 dakikada bir kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. Manisa belediye otobüsleri ise 81 numaralı hat ile Manisa'dan Yılmaz ilçesi üzerinden Saruhanlı Otogarı’na yolcuların ulaşım hizmetini sağlıyor.

Minibüsler

İlçe içi hizmet veren minibüslerin de aynı belediye otobüsleri gibi geniş bir rotası var. Her 15 dakikada bir bütün ana caddeler ve mahallelere duraklarını bulabileceğiniz minibüsler ile 5-10 dakikalık kısa bir yolculukla otogara ulaşmak mümkün. 19 nolu Saruhanlı kooperatifi minibüsleri de Manisa merkezinin yanı sıra şehrin 16 ilçesi ve bütün köylerinden 06:30’dan gece saat 22:55’e kadar yolcuların Saruhanlı Otogarı’na ulaşmasına yardımcı oluyor.

Taksi

Toplu taşıma araçları çalışma saatleri dışında veya aceleniz ve çok bavulunuz varsa taksi kullanarak da otogara istediğiniz saatte ulaşmanız mümkün. Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren Dumanoğlu Taksi’ye 0532 468 18 58, Saruhanlı Otogarı yanındaki 7 Eylül Caddesi üzerinde durağı olan Garaj Taksi’ye ise 0532 468 18 58 numaralı telefon dolaşarak taksi hizmeti alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less