Akhisar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Akhisar Otogarı
place
Ulu Camii, Sk No:374 45220 Akhisar/Manisa
local_phone
+902364123032

Akhisar

Akhisar Terminali

Manisa şehrinin Akhisar ilçesinin merkezinde bulunan Akhisar Terminali hem çok büyük bir terminal hem de ülkemizin en eski terminallerinden biri. Yaz aylarında ve hafta sonları ilçede bulunan güzel dereleri, zeytinlikleri ve yüzlerce yıllık tarihi camileri ziyaret etmek için Akhisar’a gelen turistlerden dolayı oldukça kalabalık olan Akhisar Terminali’nde onlarca otobüs firması, 7 gün 24 saat Türkiye’nin dört bir yanına düzenli olarak otobüs seferleri düzenliyor.

Tarihi yapısını hala koruyan Akhisar Terminali, aynı zamanda modern bir tesis olarak yolculara geniş dinlenme alanları, ünlü Akhisar ve Ege yemeklerini tadabilecekleri restoranlar, kahvelerini içerek dinlenebilecekleri kafeler, güzel mescitler ve yöresel el sanatları ürünleri bulabilecekleri hediyelik eşya dükkanları sunuyor. İlçe merkezinde yer aldığı için ulaşımı çok kolay olan Akhisar Terminali’nden aynı zamanda Manisa’nın ve İzmir’in pek çok tatil beldesine de düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Şehir Merkezinden Akhisar Otogarı'na Ulaşım

Manisa’ya bağlı Akhisar ilçesinde yolculara şehirler arası seyahat hizmeti sunan otobüs terminaline merkezden farklı seçeneklerle ulaşılabiliyor. Halk otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler Akhisar’da terminale yolculuk esnasında tercih edilebilecek alternatifler arasında. 

Otobüs

Akhisar ilçe merkezinden bineceğiniz bir otobüs yardımıyla son derece kısa sürede terminal binasının girişine kadar erişebilirsiniz. Üstelik bu araçlar Akhisar merkezde pek çok yerden geçerek yolculara uygun fiyatlı ulaşım hizmeti veriyor. 

Taksi 

Akhisar’ın merkezinde yer alan duraklardan telefonla kolaylıkla çağırılan taksiler ise halk otobüsüne kıyasla çok daha konforlu. Akhisar ilçe merkezinden bu araçlarla otobüs terminaline gelmek pratik olduğu gibi yolculara zaman da kazandırıyor. Bu sayede vakit kaybetmeden terminale yolculuk yapmak istediğiniz durumlarda diğer seçenekler yerine taksiyi değerlendirebilirsiniz. 

Minibüs   

Akhisar’ın hayli geniş alana yayılan ilçe merkezinde minibüsler terminale kadar erişim hizmeti sağlıyor. Böylece tıpkı halk otobüsleri gibi bütçe dostu ücretleri ile öne çıkan bu araçlar yardımıyla hızlıca Akhisar Otobüs Terminali’nin girişine ulaşmayı tercih edebilirsiniz.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less