Kotel Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şehir Merkezinden Kotel Otogarı'na Ulaşım

Türkiye sınırına yaklaşıp 3 saat uzaklıkta yer alan Kotel şehrine ulaşım hizmetleri veren Kotel Otogarı’na ülkemizden de otobüs seferleri düzenleniyor. Küçük şehir merkezine yakın bir konumda yolculara hizmet veren Kotel Otogarı’na ister yürüyerek isterseniz ise otobüsler ve taksilerden faydalanarak kolaylıkla gidebilirsiniz.

Otobüsler

Şehrin ana caddeleri, meydanları, mahalleleri ve alışveriş merkezleri önünde durakları bulunan otobüsler, yolcuların en çok tercih ettiği ulaşım araçları arasında yer alıyor.

Taksi

7 gün 24 saat taksi hizmeti alarak da hızlı bir yolculukla Kotel Otogarı’na gidebilirsiniz. Otogar taksilerinin yanı sıra Kotel taksi servisine de +359 88 659 0019 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

map placeholder
expand_less