Batı Antalya Tur Online Otobüs Bileti

Batı Antalya Tur
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Batı Antalya Tur Hakkında

İsmini merkez ofisinin de yer aldığı Antalya şehrinden alan Batı Antalya Seyahat, 2005 senesinden bu yana bölgede hizmet vermeyi sürdürüyor. Şehrin batı bölümünde konumlanan Fethiye, Kaş, Kalkan, Seydikemer ve Muğla, firmanın öncelik verdiği yerler arasında bulunuyor.

Güler yüzlü personelleri ve konfor odaklı hizmet anlayışıyla memnuniyet düzeyi yüksek yolculuklara imza atan Batı Antalya Seyahat, özellikle yaz aylarında oluşan yoğun talebe başarılı şekilde karşılık veriyor. Firma, yerli ve yabancı ziyaretçileri, yaz turizminin kalesi olarak görülen Antalya başta olmak üzere birçok destinasyonla buluşturuyor.

Antalya ve çevresindeki tarihi ve doğal güzelliklere tanıklık etmek adına Batı Antalya’nın modern ve güvenilir araçlarından faydalanabilirsiniz. Hizmet kalitesiyle bölgede fark yaratan firmalardan biri olan Batı Antalya Seyahat, yolcularına toplamda 30 kilogramı geçmemek kaydıyla iki bagaj taşıma hakkı sunuyor.

Klimalı ve son model otobüslerle filosunu genişleten firmanın Kalkan’dan Antalya merkeze, Fethiye’den Korkuteli’ne dek birçok noktada şubesi bulunuyor. 24 saat TV ve internet hizmeti sunan Batı Antalya Seyahat, hizmet kalitesini artırarak daha geniş bir yolcu kitlesine ulaşmayı amaçlıyor.

Batı Antalya Tur Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Batı Antalya Tur otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Batı Antalya Tur otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Batı Antalya Tur seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Batı Antalya Tur hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Batı Antalya Tur; Muğla, Antalya, Denizli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Batı Antalya Tur biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Batı Antalya Tur otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Batı Antalya Tur otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Batı Antalya Tur otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Batı Antalya Tur otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Batı Antalya Tur otobüslerinde priz bulunmuyor.
Batı Antalya Tur biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Batı Antalya Tur otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Batı Antalya Tur ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Batı Antalya Tur her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Batı Antalya Tur otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Batı Antalya Tur otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Batı Antalya Tur otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Batı Antalya Tur otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Batı Antalya Tur Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2005
Durak Sayısı: 53
Genel Merkez: Antalya
Kurucu: Batı Antalya Tur
expand_less