Kars Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kars Otogarı
place
Atatürk Mah. Ardahan Yolu 36000 Merkez/Kars
local_phone
+904742127571

Kars

Kars Terminali Hakkında

Kars Terminali, şehir merkezine oldukça uzak bir noktada, Vali Hüseyin Atak Bulvarı üzerinde bulunuyor. Terminalden şehir merkezine ulaşım için belediye otobüsleri ve minibüsler hizmet veriyor. Geç saatlerde taksi ile de şehrin her noktasına gidebilirsiniz. Terminal içerisinde Metro Turizm, Kamil Koç ve Pamukkale gibi firmaların yanında Has Bingöl ve Star Diyarbakır gibi pek çok bölgesel otobüs firmasının da ofisi bulunuyor.

Başta Doğu Anadolu Bölgesi olmak üzere ülkemizi her şehrine otobüs bulabileceğiniz terminalin ilçe ve köy minibüs peronundan ise Kars’ın bütün ilçelerine ve köylerine gidebilirsiniz. Terminalden Azerbaycan ve İran gibi komşu şehirlere de otobüs hizmeti sunuluyor.

 

Şehir Merkezinden Kars Otogarı'na Ulaşım

Şehrin çıkışında yer alan terminale istediğiniz saate ulaşmanızı sağlayacak pek çok ulaşım aracı bulunuyor. Yolcu servisleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile kısa sürede Kars Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden her yarım saatte bir hareket eden ücretsiz yolcu servisleri ile kolayca terminale gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Cumhuriyet Caddesi, İsmet İnönü Caddesi ve Halit Paşa Caddesi gibi merkezi caddelerde ve pek çok mahallede durakları bulunan özel halk otobüslerini de terminale ulaşım için kullanabilirsiniz.

Minibüsler

Şehrin merkezi caddelerinin yanı sıra Bozkale, Kümbetli ve Digor gibi ilçe ve köylerinden de yolcuların terminale ulaşımını sağlayan minibüsler hizmet veriyor. Şehir içinde her yarım saate bir, ilçe ve köylerden ise her saat Kars Terminali’ne minibüs bulabilirsiniz.

Taksi

 0532 791 17 25 numaralı Kars Merkez Taksi, 0543 876 90 79 numaralı Hukukçular Taksi ve 0532 708 49 36 numaralı Kars Taksi duraklarından 7 gün 24 saat taksi çağırabilir ve 5 dakika içinde terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less