Kağızman Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kağızman Otogarı
place
Yukarı Dere, Hal Sk., 36700 Kağızman/Kars

Kağızman

Kağızman Terminali Hakkında

Ağrı ve Kars arasında bir kavşak ve mola noktası olarak hizmet veren Kağızman Terminali, ilçenin merkezinde yolculara hizmet veriyor. Kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz terminalde yolculara bölgede yetiştirilen ürünleri alabilecekleri dükkanlar, restoran, küçük bir kafe, mescitler ve tuvaletler sunuluyor.

Birkaç tane ulusal ve birçok yerel otobüs firmalarının bulunduğu terminalde Türkiye’nin bütün büyük şehirlerinin yanı sıra Doğu Anadolu Bölgesi şehirlerine; Sarıkamış, Digor ve Dibekkaya gibi pek çok ilçe ve köye de otobüs seferleri düzenleniyor.

Şehir Merkezinden Kağızman Otogarı'na Ulaşım

Kağızman ilçe merkezinde yer alan terminale erişim sağlamak son derece kolay. İsterseniz herhangi bir araca binmeden terminale yürüyebilir veya dolmuşları ve taksileri kullanabilirsiniz. 

Minibüs   

Kağızman Otobüs Terminali, ilçenin merkezinde konumlanıyor ve bu sayede çok kısa sürede terminale ulaşım sağlanabiliyor. Merkezden veya yakınlarda bulunan köy ve kasabalardan minibüse bindiğinizde uygun ücret karşılığında terminale gelebilirsiniz. Yolculuk süresi merkezden yola çıkanlar için yalnızca birkaç dakika. Yakın kasaba ve köylerden minibüsleri kullandığınızda ise 20-30 dakika arasında Kağızman Terminali’ne erişme fırsatı bulabilirsiniz.  

Taksi 

Kağızman ilçe merkezinden taksiye bindiğinizde 10 dakikayı aşmayan sürede terminalin giriş kapısında inebilirsiniz. Terminale taksiyle erişmenin en büyük avantajlarından biri ise şüphesiz bu araçların sağladığı konfor. 

Özel Servisler

Kağızman’a turla gelenler için terminale ulaşımda değerlendirilebilecek bir diğer seçenek özel servisler. Sefer saatleri otobüslerin kalkış zamanına göre ayarlanan servislerle ilçe terminaline ulaşmanın rahatlığından faydalanabilirsiniz. 

expand_less