Kahramanmaraş Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kahramanmaraş Otogarı
place
Hacımustafa Mah. Kahramanmaraş Otobüs Terminali, Merkez/Kahramanmaraş
local_phone
+903442123478

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Terminali Hakkında

Kahramanmaraş Terminali, Gaziantep ve Kayseri arasında bir kavşak noktası da olduğu için her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor. Modern tasarımlı geniş bir otobüs terminaline sahip olan Kahramanmaraş’ta şehir merkezine biraz uzak olan terminale yolcuların rahatça ulaşabilmesi için ücretsiz yolcu servislerinden belediye otobüslerine kadar pek çok araç sağlanıyor.

İçerisinde 50’den fazla otobüs firmasını hizmet verdiği terminalde ulusal ve yerel firmalar, Türkiye’nin hemen her şehrinin yanı sıra Kahramanmaraş’ın bütün ilçe ve köylerine de otobüs seferleri düzenliyor. Kahramanmaraş Terminali’nden Suriye ve Irak gibi komşu ülkelere de otobüs seferleri bulabilirsiniz. Terminal içerisinde ise yöresel lezzetler sunan restoranlar, marketler, ATM, hediyelik eşya mağazaları, yöresel ürünler alabileceğiniz dükkanlar, tuvaletler ve mescitler bulabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Kahramanmaraş Otogarı'na Ulaşım

2008 yılında yenilenen Kahramanmaraş Terminali, oldukça büyük ve 20’den fazla otobüs peronuna sahip. Terminal, şehir merkezinin biraz dışında kalıyor ama yolcuların istedikleri saatte terminale ulaşımı için kolayca pek çok araç bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

B/36-A ve B/36-B numaralı terminal otobüs hatları hem Kahramanmaraş Kalesi, Şekerdere Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı ve Karasu Bulvarı gibi yoğun yerlerinden hem de her mahalleden geçtiği için terminale ulaşım için sıklıkla tercih ediliyor. Gece saat 22:30’a kadar terminal otobüsü bulabilirsiniz, ayrıca (0534) 593 90 99 numaralı telefondan da belediye otobüsü saatleri ve güzergahlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

40’dan fazla otobüs firmasının hizmet verdiği terminalde yolculara kolay bir ulaşım için ücretsiz yolcu servisleri de sağlanıyor. Otobüs saatinizde terminalde olabilmek için ideal olan bu yolcu servislerine bilet aldığınız firmanın şehir merkezindeki ofisleri önünden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminal belediye otobüsünün saatini kaçırırsanız minibüslerle de kolayca otobüs terminaline gidebilirsiniz. Minibüslerin de belediye otobüsleri gibi hem merkezi caddelerde hem de her semtte duraklarını bulabilirsiniz. Minibüslerle her saat Afşin, Elbistan, Göksun ve Türkoğlu gibi ilçe ve köylerden de Kahramanmaraş Terminali’ne gitme şansınız var.

Taksi

Şehir merkezinde Piazza AVM yanında durağı bulunan (0536) 729 45 45 numaralı Maraş Taksi, 7/24 hizmet sunan (0538) 321 77 53 numaralı Onikişubat Taksi Hizmeti ve (0532) 263 72 14 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Adliye Taksi ile de bulunduğunuz noktaya taksi çağırarak konforlu bir yolculukla terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less