Türkoğlu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Türkoğlu Otogarı
place
Cumhuriyet Mah. Ulucami Sk., 46810 Türkoğlu/Kahramanmaraş

Şehir Merkezinden Türkoğlu Otogarı'na Ulaşım

78.000 nüfuslu küçük bir ilçe olan Türkoğlu'nun otogarı, şehir merkezindeki pek çok noktadan kolayca yürüyerek ulaşabileceğiniz mesafede Ulu Camii Sokak üzerinde yer alıyor. Resmi daireler ve İstiklal Caddesi gibi büyük caddelerden 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz otogara ilçe içinden belediye otobüsleri; Kahramanmaraş ve ilçelerden ise ilçeler arası otobüsler ve minibüsleri kullanarak gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Türkoğlu Tren Garı, Türk Devlet Hastanesi, Türkoğlu Belediyesi ve Türkoğlu At Çiftliği gibi önemli noktaların anı sıra Fatih Caddesi, Atatürk Caddesi, Zafer Parkı ve Osmaniye-Adıyaman Yolu gibi yoğun yerlerde durakları bulunan belediye otobüsleri ile kısa bir yolculukta otogarda olabilirsiniz.

Kahramanmaraş Belediyesi'nin sağladığı 60 ve 61 hat numaralı belediye otobüsleriyle ise Kahramanmaraş, Yeşilyöre, Kırmakaya, Yolderesi, Doluca, Hacıbebek, Çobantepe, Özbek, Kadıoğluçiftliği, Yeniköy, Pınarhöyük, Tahtalıdedeler, Göllühöyük, Türkoğlu, Kılılı güzergâhlarından Türkoğlu Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Bu otobüsler, Kahramanmaraş merkezinden 07:00 ile 15:00 saatlerinde günde 2 kez hareket ediyor.

Dolmuşlar

Türkoğlu Minibüsçüler ve Servisçiler Kooperatifi’nin işlettiği dolmuşlarla ise her saat şehrin 11 ilçesinden ve köylerinden otogara gidebilirsiniz. Dolmuşlar, Türkoğlu’nun merkezi ve büyük caddelerinden geçtiği için ilçe içi ulaşım amaçlı da kullanılabilir.

Taksi

Türkoğlu Devlet Hastanesi ve Türkoğlu Belediyesi önündeki İstiklal Caddesi üzerinde bulabileceğiniz 24 saat hizmet veren taksilerle de 5 dakika içinde otogarda olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less