Adapazarı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Adapazarı Otogarı
place
Zübeyde Hanım Cd. No:54 54200 Güllük/Adapazarı/Sakarya
local_phone
+902642751189

Sakarya (Adapazarı)

Adapazarı Terminali Hakkında

Türkiye'nin en modern ve yeni terminalinden birisi olan Adapazarı Terminali, 2011 yılında açıldı. Toplamda 80.000 metrekarelik bir alanı kaplayan Adapazarı Terminali, şehir önemli bir geçiş noktası olduğu için çok yoğun olarak kullanılıyor.

Özellikle İstanbul'dan Türkiye'nin diğer illerine ve Karadeniz Bölgesi’ne yapılan seferler için bir mola noktası olan Adapazarı Terminali’nin içerisinde son derece kaliteli restoranlar, kafeler, mescitler ve dinlenme alanları bulunuyor. Her gün binlerce insanın yolculuk yaptığı Adapazarı Terminali’ne ulaşım oldukça kolay, şehrin her yerinden minibüsler ve firma servisleri ile terminale kolayca ulaşabiliyor.

 

Şehir Merkezinden Adapazarı Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinde bulunan Adapazarı Terminali’ne hemen her semtten ve merkez ilçelerinden ulaşım için birçok alternatif bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

29 numaralı Sakarya Üniversitesi kampüs rotalı veya 54K numaralı havalimanı ve şehir merkezi rotalı belediye otobüsleriyle terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Adapazarı’nın semtlerinden ve önemli ana hat duraklarından kalkan minibüslerle terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Adapazarı Terminali’nde ve şehir merkezinde onlarca otobüs firmasının bilet satış ofisleri bulunuyor. Belirli saatlerde ofislerin önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehirde hemen her mahallede bulunan taksi duraklarında 24 saat taksi bulabilir, rahat ve kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less