Gümüşhane Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gümüşhane Otogarı
place
Hasanbey Mah. Daltaban Sanayi Sitesi 1. Blok No:8, 29000 Merkez/Gümüşhane
local_phone
+904562131432

Gümüşhane

Gümüşhane Terminali Hakkında

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Gümüşhane şehrinin merkezinde bulunan otobüs terminali, küçük bir terminal ama başta Karadeniz şehirleri ve büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrine istediğiniz saatte terminalden otobüs bulabilirsiniz.

Açık ve kapalı bekleme alanlarına sahip olan terminalde Gümüşhane’nin ünlü pestillerinden de alabileceğiniz bir market, restoran, mescit ve tuvalet bulabilirsiniz. Kelkit, Köse ve Kürtün gibi ilçelere ve köylere yolcuların ulaşımı sağlayan minibüslerin hizmet verdiği bir de ayrı minibüs peronu bulunan terminalden il merkezine ulaşım için de belediye otobüsleri hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Gümüşhane Otogarı'na Ulaşım

Gümüşhane şehir merkezinden terminale ulaşım toplu taşıma araçları ile genellikle 20-25 dakika sürüyor. Son derece küçük bir yerleşim sayılan Gümüşhane’de merkezden otobüs terminaline gelirken servislerden yararlanabilirsiniz. Minibüs ve taksi ise bu alanda tercih edilebilecek diğer pratik seçeneklerden. 

Yolcu Servisleri  

Gümüşhane’ye sefer düzenleyen otobüs firmalarının servisleri şehir içinden terminale erişmek amacıyla sıklıkla kullanılıyor. Servislerin bulunduğunuz yere en yakın kalkış noktasını ve hareket saatini firma yetkililerinden öğrenerek araca binebilirsiniz. 

Minibüs   

Gümüşhane’nin merkezinden gün içinde minibüse binerek terminale yaklaşık 20 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir içinde pek çok noktadan geçen minibüslerin seferleri akşam saatlerinde kısmen daha seyrek gerçekleşiyor. 

Taksi 

Gümüşhane’de minibüs ve servis güzergahı üzerinde bulunmayan yerleşim noktalarından taksiye binerek kolaylıkla terminale ulaşmak mümkün. Taksiler ayrıca yolculuğu gece saatlerinde gerçekleşecekler için ideal transfer seçenekleri arasında. Gümüşhane merkezden taksiye bindiğinizde 15-20 dakika içinde terminal girişinde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less