Kesap Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kesap Otogarı
place
Fındıklı Mahallesi, 28900 Keşap/Giresun
local_phone
+904546412838

Kesap

Keşap Terminali Hakkında

Keşap Terminali; Ordu, Giresun ve Trabzon arasında bir kavşak noktası olduğu için her gün yüzlerce yolcuyu ağırlıyor. Karadeniz sahil yolu üzerinde ilçe merkezinden kolayca ulaşılabilecek bir konumda bulunan otobüs terminalinde pek çok yerel otobüs firmasında da bilet satış ofisi bulunuyor. Terminal içerisinde ve çevresinde Karadeniz’in yerel lezzetlerini tadabileceğiniz güzel restoranlar var. Terminalde ayrıca market, atıştırmalıklar ve gazete alabileceğiniz bir büfe, tuvaletler, bekleme alanları ve mescitler de bulunuyor. Keşap Terminali’nin çevresinde bölgede üretilen taze ürünleri ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz tezgahlar da bulabilirsiniz.

Keşap minibüslerinin terminalde ayrı bir durakları var ve buradan başka Giresun, Ordu ve Tirebolu olmak üzere pek çok ilçe ve köye her saat başı minibüs seferleri düzenleniyor. Keşap Terminali’nde şehir merkezine ulaşım için de yolculara özel halk otobüsleri, ilçe içi minibüsler ve 24 saat taksi hizmeti sağlanıyor.

Şehir Merkezinden Kesap Otogarı'na Ulaşım

Keşap merkezine çok yakın olan Keşap Terminali, Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunuyor. Yürüyerek de ulaşabileceğiniz terminale yolcuların istedikleri saatte kolayca gidebilmesi için birçok ulaşım aracı da sunuluyor.

Minibüsler

06:00’dan gece saat 22:00’a kadar hizmet veren Keşap minibüslerinin ilçenin birçok yerinde durağı var. Minibüsler ile hem ilçe merkezinden hem de Giresun, Karabedir ve Kavaklar gibi çevre il, ilçe ve köylerden otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Yıldırım Beyazıt Caddesi ve Karabulduk Caddesi gibi pek çok ana caddenin yanı sıra hemen her semtte durakları olan ve her yarım saatte bir terminale hareket eden belediye otobüsleri ile de kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

Taksi

(0454) 641 23 73 numaralı telefonla istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz Keşap Taksi ve (0454) 641 30 30 numaralı telefondan taksi çağırabileceğiniz Dutdibi Taksi ile de kolayca terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less