Çarşıbaşı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çarşıbaşı Otogarı
place
Merkez Mah. Trabzon Cd. No:16 61420 Çarşıbaşı/Trabzon
local_phone
+904628212562

Çarşıbaşı

Trabzon sınırlarında konumlanan Çarşıbaşı ilçesinin terminalinden hem Trabzon şehir merkezine hem de diğer ilçelere seyahat etmek mümkün. Çarşıbaşı ilçesinin içerisinde yer alan terminale dolmuşlara bindiğinizde yaklaşık 5 dakikada erişebilirsiniz. Terminalin çevresinde bulunan marketler ve fırınlar sayesinde ise yolculuktan önce veya sonra meydana gelebilecek ihtiyaçlarınızı pratik şekilde karşılamanız mümkün.

Şehir Merkezinden Çarşıbaşı Otogarı'na Ulaşım

Trabzon'un Karadeniz sahil kıyısında yer alan ilçesi Çarşıbaşı'nda hizmet veren otobüs terminaline minibüslerle 5 dakikada ulaşmak mümkün. İlçe merkezinden Çarşıbaşı Terminali yönüne doğru gelirken ayrıca zaman kazanmak adına taksileri de kullanabilirsiniz. 

Minibüs  

Çarşıbaşı sınırları dahilinde pek çok noktadan minibüse bindiğinizde sadece 5 dakikalık sürede terminal önünde inmeniz mümkün. Hem yerel hem de ulusal çapta seyahat firmaları tarafından kullanılan Çarşıbaşı Terminali’ne minibüs yolculuğunun ücreti ise yolcuları zorlamayacak kadar ekonomik. 

Taksi 

İlçe içinde herhangi bir noktaya direkt olarak gelebilen taksileri çağırmak, Çarşıbaşı Terminali’ne erişimde yararlanabileceğiniz diğer alternatif. Taksiyle terminale seyahatin süresi minibüslerle benzer şekilde 5 dakika civarında. 

Servis Aracı  

Genellikle 30 dakika içerisinde yürünebilen terminale düzenli servis seferi gerçekleşmiyor. Buna karşın ilçede her zaman özel servisleri kullanarak terminale ve diğer noktalara yolculuğunuzu rahat hale getirebilirsiniz. Servise bineceğiniz noktayı ise henüz rezervasyon aşamasındayken belirtebilirsiniz.

expand_less