Tirebolu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Tirebolu Otogarı
place
Çarşı Mah. Meydan Sk. No:3, 28500 Tirebolu/Giresun
local_phone
+904544112933

Tirebolu

Giresun ilçesi Tirebolu’nun ana ulaşım ağlarından birisi olan Tirebolu Otogarı, her gün birçok yolcunun kullandığı mekanlardan birisi. Otogar yılın hemen hemen tüm zamanlarında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya gibi pek çok şehre yolcu taşımacılığının önemli bir durağı veya oralardan başlayan yolculukların ara noktası haline geldi. Bu noktada Karadeniz Sahil Yolu’nu kullanan birçok otobüs firması mutlaka Tirebolu Otogarı’na uğruyor.

Özellikle yaz aylarında yoğun olarak faaliyet gösteren Tirebolu Otogarı, bu dönemde birçok yolcuyu kabul ediyor. Terminal içerisinde yolcuların yemek yiyebileceği ve vakit geçirebileceği bir lokanta ve çay ocağı bulunuyor. Ayrıca hemen otogar karşısında yer alan yerel marketler de yolcuların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet veriyor. Tirebolu Otogarı’na Metro Turizm, Ulusoy, Kamil Koç, Kanberoğlu gibi firmalar yolcu alıp, bırakıyor. Bu şirketlere ek olarak 9 firma daha bu otogar bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Tirebolu Otogarı, ilçenin merkezinde yer alıyor. Bu sebepten dolayı birçok noktaya yakın mesafede konumlanıyor. Bu anlamda yürüyerek ulaşabileceğiniz bu önemli durağa otobüs ile gitmeniz de mümkün.

Şehir Merkezinden Tirebolu Otogarı'na Ulaşım

Plajlarıyla ve kalesiyle ünlü Tirebolu ilçesinin otobüs terminali, ulaşımı en kolay otobüs terminallerinden biri. Tirebolu hem çok küçük bir ilçe hem de mesafeler birbirine çok yakın, bu yüzden ister yürüyerek ister ise belediye otobüsleri ve dolmuşlarla terminale gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Gazipaşa Caddesi, Tirebolu Plajı ve Çakoğlu Gençlik Parkı gibi merkezi noktalardan ve Yeniköy Mahallesi, Körliman Mahallesi ve Çarşı Mahallesi gibi büyük mahallerden belediye otobüslerini kullanarak terminale kolayca gidebilirsiniz.  

Dolmuşlar

İlçe merkezinin yanı sıra Giresun merkez, çevre ilçe ve köylerden de terminale gitmek için saat başı kalkan dolmuşlardan faydalanabilirsiniz.

Taksi

Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren ve 0533 524 00 65 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Körliman Taksi ve 0531 961 10 numaralı telefonla bulunduğunuz noktaya taksi çağırabileceğiniz Genç Taksi ile de 24 saat boyunca Tirebolu Terminali’ne gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less