Erzincan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Erzincan Otogarı
place
Cengiz Topel Mah. Erzincan Otogar Yolu Yoğurtlu Belediyesi, Merkez/Erzincan
local_phone
+904462141603

Erzincan

Erzincan Terminali Hakkında

2012 yılında yenilenen ve modern bir görünüm kazanan Erzincan Terminali, 30 bin metrekareden daha büyük bir alanı kapsıyor ve her gün yüzlerce yolcuya konforlu bir hizmet sunuyor Erzincan merkezine sadece 5 km mesafede bulunan Erzincan Terminali’ne ücretsiz otobüs servisleriyle, dolmuşlarla veya taksilerle kolayca ulaşabilirsiniz. Geniş bekleme alanlarına sahip olan Erzincan Terminali içerisinde, Doğu Anadolu lezzetlerini tadabileceğiniz restoranlar, dinlenebileceğiniz kafeler, mescitler, emniyet kabinleri, ATM ve hediyelik eşya mağazaları bulunuyor. 16 otobüs peronu bulunan Erzincan Terminali’nde onlarca otobüs firmasının da şubesi bulunuyor.

Erzincan Terminali’nden her gün düzenli olarak yapılan otobüs seferleriyle başta Erzurum, Kars, Elazığ ve Sivas gibi komşu şehirler olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine ulaşabilirsiniz. 14 peronlu ilçe terminali bölümünden de Erzincan ilçelerine her gün otobüs seferleri düzenleniyor.

Şehir Merkezinden Erzincan Otogarı'na Ulaşım

Erzincan şehir merkezinin yaklaşık 5 kilometre dışında yer alan Erzincan Otobüs Terminali’ne merkezden servis araçları ve otobüslerle ulaşabilirsiniz. Şehre sefer düzenleyen firmaların ücretsiz servisleri ise bir başka konforlu alternatif. Ayrıca çevrede bulunan ilçelerden minibüse binerek Erzincan Otobüs Terminali’ne kolaylıkla yolculuk yapabilirsiniz. 

Otobüs 

Şehir merkezinden gün boyunca hareket eden 4 numaralı otobüslerle doğrudan Erzincan Otobüs Terminali’ne ulaşmak mümkün. Yolculara son derece hızlı ve pratik bir seyahat imkanı sağlayan otobüslerle terminale yapılan yolculuk yaklaşık 20 dakika sürüyor. 

Minibüs  

Erzincan şehir merkezinden ve diğer ilçelerden terminale erişim için minibüsleri de kullanabilirsiniz. Ücretleri son derece uygun olan minibüsler, aynı zamanda pratik bir seçenek olarak öne çıkıyor. 

Taksi 

Erzincan şehir merkezinden otobüs terminaline gelirken aceleniz varsa, taksiye binerek yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz. Şehirde taksileri yoldan çevirebileceğiniz gibi dilerseniz telefonla da bulunduğunuz konuma çağırabilirsiniz. 

Servis Aracı 

Erzincan’a sefer düzenleyen şehirler arası otobüs firmalarının neredeyse tamamı yolculara servisle ulaşım imkanı sağlıyor. Servis araçlarının kalkış saatleri ise otobüslerin hareket zamanına uygun olarak düzenleniyor. Sefer saatinize en uygun servis için rezervasyon yaptırarak ücret ödemeden terminale erişmenin rahatlığından yararlanabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less