Tercan Otogarı Otobüs Bileti Ara

OtogarAdresTelefon
business
Tercan Otogarı
place
Mamahatun, Rabia Firik Sk. No:25, 24800 Tercan/Erzincan

Şehir Merkezinden Tercan Otogarı'na Ulaşım

Tercan ilçesinin küçük otobüs terminaline her mahalleden yürüyerek 10 dakikada gelebilirsiniz. İsterseniz belirli saatlerde hizmet veren belediye otobüsleriyle, ilçeler arası minibüslerle ve 24 saat çalışan taksilerle de terminale gitme şansınız var.

Belediye Otobüsü

Merkez Aydınlıkevler Camii, Tercan Devlet Hastanesi ve ilçenin en büyük caddesi olan Kervansaray Caddesi’nde duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleriyle çok kısa bir sürede otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Minibüsler

Atatürk Mahallesi, Camii Kebir Mahallesi ve Akşemsettin Mahallesi gibi yoğun nüfuslara sahip mahallerde ilçe içi hizmet veren minibüs durakları bulunuyor. Tercan’da minibüsler çoğunlukla Erzincan merkezinden, ilçelerinden ve Altınkaya Köyü, Gökçe Köyü ve Üçpınar Köyü gibi köylerden otobüs terminaline ulaşım hizmeti veriyor.

Taksi

Kazova Devlet Hastanesi karşısında durağı bulunan ve 24 saat taksi bulabileceğiniz 0532 734 21 09 numaralı Yıldız Taksi, 0356 275 18 78 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Olimpiyat Taksi ve Cumhuriyet Caddesi’nde hizmet veren 0356 275 47 48 numaralı Çiçek Taksi ile de çok uygun fiyatlarla otobüs terminaline gidebilirsiniz.

expand_less