Bayburt Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bayburt Otogarı
place
Şingah Mah. Bayburt Otogar, 69000 Merkez/Bayburt, Türkiye
local_phone
+904584440269

Bayburt

Bayburt Otobüs Terminali, Kuzeydoğu Anadolu’nun tarihi şehri Bayburt’ta yolcularını ağırlıyor. Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi arasında sıklıkla kullanılan bir transfer merkezi olarak dikkat çeken Bayburt, bu özelliği sayesinde her yıl önemli miktarda yolcuyu ağırlamasıyla biliniyor. Erzurum, Gümüşhane, Trabzon ve Erzincan gibi şehirlere komşu olan Bayburt’tan tüm bu yerlere otobüslerle hızlıca seyahat edebilmek mümkün. Ayrıca dilerseniz İzmir, Antalya, Adana, İstanbul ve Bursa gibi şehre daha uzak noktalara da Bayburt Otobüs Terminali’nden düzenlenen seferlerle yolculuk yapabilirsiniz.  

Turgut Özal Bulvarı’nda yolcularına hizmet veren otogarda yolcular için rahat bekleme salonları ile kafe ve restoranlar bulunuyor. Bilet satış ofisleri ve otopark başta olmak üzere standart olarak kabul edilen hizmetlerin yanı sıra otogar civarında ayrıca cami, hamam ve fırın gibi olanakları da bulabilir, bu yerlerde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bayburt kent merkezi ile otogar arasında ulaşım genellikle bölgede hizmet veren şirketlere ait servislerle sağlanıyor. Bartın Otobüs Terminali’ne ulaşmak isteyen veya buradan şehrin çeşitli bölgelerine gidecek yolcular ayrıca toplu taşıma veya taksilerden faydalanabiliyorlar. Bayburt Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Metro Turizm, Lüks Gümüşhane, Iğdırlı Turizm ve Öz Elazığlılar Seyahat ise buradan sıklıkla sefer düzenleyen firmalar arasında.

Şehir Merkezinden Bayburt Otogarı'na Ulaşım

Bayburt terminali şehrin hemen çıkışında çevre yolu üzerinde bulunuyor. Yolcuların terminale rahat ve hızlı bir şekilde ulaşması için pek çok alternatif ulaşım şekli var.

Belediye Otobüsleri

Kurtuluş Caddesi, Süleymaniye Caddesi ve İbni Sina Caddesi gibi merkezi caddelerde durakları bulunan belediye otobüsleri ile sabah saat 06:00’dan gece 24:00'a kadar terminale 10 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Şehrin hemen her mahallesinde durakları bulunan dolmuşlarla gece 24:00’ye kadar terminale gidebilirsiniz. Terminal dolmuşlarını her yarım saate bir bulabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Bayburt Terminali’nde hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezindeki bilet satış ofislerinden ücretsiz yolcu servis hizmetleri bulunuyor. Otobüsünüzün kalkış saatinden yarım saat önce hareket eden yolcu servisleri ile terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksi

Aceleniz varsa veya çok fazla bavula sahipseniz 24 saat taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bayburt merkezinde 24 saat hizmet veren taksi durakları bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less