Edirne Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Edirne Otogarı
place
İskender Köyü Otogar İç Yolu No:22 22020 Merkez/Edirne
local_phone
+902842260110

Edirne

Edirne Terminali Hakkında

Türkiye'nin en önemli tarihi şehirlerinden birisi olan Edirne’nin modern terminali, şehrin ülkemizde komşu ülkelere bir çıkış kapısı olmasından dolayı çok yoğun. Edirne Terminali’nden Yunanistan ve Bulgaristan gibi komşu ülkeleri düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Aynı zamanda Edirne Terminali’nde Türkiye'nin dört bir yanına her gün seferler düzenleyen pek çok otobüs firması hizmet veriyor. Özellikle bayramlarda ve resmi tatillerde çok kalabalık olan Edirne Terminali, İstanbul'dan komşu ülkeleri seyahat eden yolcular için de önemli bir mola noktası.

Şehir Merkezinden Edirne Otogarı'na Ulaşım

Gelişmiş bir belediye otobüsü sistemi olan Edirne’de hem bu otobüsleri hem de alternatif seçenekleri kullanarak Edirne Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Her yarım saatte şehrin pek çok ana durağından kalkan 1, 1T, 3, 3A, 3B 3C ve 7B numaralı belediye otobüslerini kullanarak terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Hem şehir merkezi hem de merkezi ilçelerde kolayca bulabileceğiniz minibüsler de terminale gitmek için tercih edilen bir seçenek.

Yolcu Servisleri

Edirne Terminali’nde faaliyet gösteren otobüs firmalarının şehir merkezindeki bilet satış ofislerinden ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunuluyor. Bu servisleri kullanarak otobüs kalış saatinizden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Taksi

Edirne merkezinde terminale gitmek için kolayca taksi bulabilirsiniz. Hızlı ve konforlu bir yolculukla terminale ulaşmak için taksi hizmetini de 24 saat kullanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less