Babaeski Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Babaeski Otogarı
place
Atatürk Mah. 39270 Babaeski/Kırklareli

Babaeski

Babaeski Terminali Hakkında

Hem İstanbul, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ gibi komşu illere hem de pek çok çevre ilçeye otobüs bulabileceğiniz Babaeski Terminali, her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor. Minibüs peronlarının da bulunduğu terminalde Kırklareli’nin bütün ilçe ve köylerine de düzenli olarak minibüs seferleri sağlanıyor.

Terminalde ilçede üretilen organik sebze ve meyveleri satın alabileceğiniz tezgahlar, market, mescit, tuvalet, ATM ve küçük bir restoran bulabilirsiniz. Terminal önünde ise ilçe merkezine ulaşabileceğiniz belediye otobüsü durakları ve konaklayabileceğiniz oteller bulunuyor.

Şehir Merkezinden Babaeski Otogarı'na Ulaşım

Babaeski Terminali’ne ilçe merkezinden kısa bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Aceleniz varsa yolculara sunulan ulaşım araçlarından kendinize en uygun olanı seçerek de terminale ulaşmanız mümkün.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için en çok kullanılan ulaşım araçlarından olan minibüslerle hem ilçenin her semtinden hem de Kırklareli, Lüleburgaz ve Kuleli gibi il ve ilçelerden terminale ulaşabilirsiniz. İl ve ilçe minibüsleri her saat başı; ilçe içi minibüsler ise her yarım saatte bir gece saat 22:00’a kadar hizmet veriyor.

Özel Halk Otobüsleri

İstanbul Caddesi, Fatih Caddesi ve Kırklareli Caddesi gibi merkezi caddelerin yanı sıra birçok mahallede de durakları bulunan ve her yarım saatte bir bulabileceğiniz özel halk otobüsleriyle rahat bir yolculukla terminale gidebilirsiniz. Özel halk otobüsleri, sabah saat 06:00’dan gece 22:00’a kadar terminale ulaşım sağlıyor.

Taksi

Cumhuriyet Bulvarı gibi önemli noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulabilirsiniz. İsterseniz yine 24 saat hizmet veren terminal taksi durağından da taksi çağırarak kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less