Lüleburgaz Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Lüleburgaz Otogarı
place
Kocasinan Mahallesi, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli
local_phone
+902884173850

Lüleburgaz

Lüleburgaz Terminali Hakkında

Son yıllarda yenilenen ve modern bir görünüme kavuşan Lüleburgaz Terminali, ilçenin merkezinde Murat Hüdavendigar Caddesi üzerinde bulunuyor. Onlarca otobüs ve minibüs peronunun hizmet verdiği terminal, geniş bir otoparka da sahip. Her yarım saatte bir minibüs peronundan Babaeski, Muratlı, Kırıkkale ve Çorlu gibi komşu il ve ilçelere seferler düzenlenen terminalde her saat başı İstanbul'a da otobüs bulabilirsiniz.

Çorlu, Edirne ve İstanbul arasında bir kavşak noktasında yer alan otobüs terminali oldukça yoğun ve içerisinde alışveriş merkezi, marketler, tuvaletler, mescitler, kafe, açık ve kapalı bekleme alanları bulunuyor, ayrıca 7 gün 24 saat açık taksi durağından da faydalanabilirsiniz. (0288) 417 38 50 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Lüleburgaz Terminal Müdürlüğü'nden bilgiler alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Lüleburgaz Otogarı'na Ulaşım

Şehrin pek çok merkezi noktasından Lüleburgaz Otobüs Terminali’ne yürüyerek erişebilirsiniz. Yürünmeyecek kadar uzak yerleşimlerden ise servisleri veya minibüsleri kullanarak terminal binasına kadar hızla gelmeniz mümkün. Ayrıca daha hızlı bir yolculuk için Lüleburgaz’da hizmet veren duraklardan taksi çağırabilirsiniz. 

Servis Aracı  

Lüleburgaz’ın göz kamaştıran modern otobüs terminaline servis araçlarıyla ücretsiz şekilde erişebilirsiniz. Bu araçları kullanmak için önceden biletinizi satın almanız ve servise biniş noktanızı ilgili firmanın personeline bildirmeniz yeterli. Böylece bavullarınızla beraber yaklaşık 15 dakika içinde Lüleburgaz Otobüs Terminali’nin önünde olabilirsiniz. 

Minibüs   

Hem Lüleburgaz’ın merkezinden hem de Trakya Yarımadası içinde farklı yerleşimlerden minibüsler yardımıyla Lüleburgaz Otobüs Terminali’ne ulaşma fırsatı bulabilirsiniz. Yolcuların güzergahları üzerinde bulunan duraklardan alarak direkt olarak Lüleburgaz’da yer alan terminale getiren minibüslerle seyahat oldukça ekonomik ve rahat. Ancak bu araçların hız konusunda taksilerden biraz daha geride kaldığını hatırlatalım. 

Taksi

Lüleburgaz Otobüs Terminali’ne yolculuk için araç seçerken önceliğiniz hız ise fazla düşünmeden taksi çağırabilirsiniz. Üstelik kent merkezinden gelen yolcuların taksiye ödeyecekleri ücret fazla sayılmaz. Lüleburgaz sınırlarında hizmet veren duraklarla telefon üzerinden iletişime geçebilir, bulunduğunuz adrese doğrudan araç isteyebilirsiniz. 

Otobüs  

Lüleburgaz içinde hizmet veren otobüsler, kentin şehirler arası otobüs terminaline yolculuğu büyük ölçüde pratik hale getiriyor. Ücret konusunda avantaj sağlayan bu araçlar gün boyunca hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca özel organizasyon veya etkinlikler için şehri ziyaret ettiğinizde özel firmalardan servis kiralamayı düşünebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less