Karasu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Karasu Otogarı
place
Kabakoz Mh. 54500 Karasu/Sakarya

Karasu

Karasu Terminali Hakkında

Karasu Terminali, Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunuyor ve özellikle Marmara Bölgesi’nden Karadeniz’e yolculuk yapan otobüsler için bir mola noktası olarak kullanılıyor. Küçük bir terminal olarak Karasu Terminali’nde yolcuların temel ihtiyaçları için restoran, market, çay ocağı, tuvalet ve mescit bulunuyor.

Yerel otobüs firmalarının Sakarya merkezine, ilçelerine ve köylerine düzenli olarak minibüs seferleri düzenlediği terminalde ulusal firmalar da şehirler arası ulaşımı sağlıyor. 24 saat taksi hizmeti bulunan terminalde sahil kesimindeki tatil beldelerine de her saat dolmuş bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Karasu Otogarı'na Ulaşım

Karasu Terminali, ilçenin birçok yerine kolayca yürüyerek gidebileceğiniz bir noktada bulunuyor, bu yüzden ister yürüyerek ister ise çeşitli ulaşım araçları ile terminale kısa sürede Karasu’da istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Karasu merkezinden terminale ulaşmak için yolcuların en çok tercih ettiği araçlardan olan ücretsiz yolcu servislerini, otobüs firmalarının ilçenin pek çok yerinde bulunan bilet satış ofisleri önünden bulabilirsiniz.

Dolmuşlar

Karasu’nun her mahallesinde dolmuş durağı bulunuyor. Sabah erken saatlerden gece yarısına kadar hizmet veren dolmuşlarla da kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Karasu-Kocaali Birlik Minibüsleri

Birlik minibüsleri, ilçe merkezindeki birçok duraktan her yarım saatte bir; Sakarya, Ereğli ve Akçakoca gibi il ve ilçelerden de saat başı kalkıyor ve yolcuların terminale kısa sürede ulaşmasını sağlıyor.

Taksi

Karasu merkezinde Cumhuriyet Caddesi’nde durağı bulunan (0264) 718 22 11 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Karasu Taksi ve (0535) 297 77 54 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Plaj Taksi duraklarından istediğiniz saatte taksi çağırarak rahat bir yolculukla terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less