Dinar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dinar

Dinar Otogarı, Afyon’un önemli duraklarından olan Dinar ilçesinde yer alıyor ve yolcularını burada karşılıyor. Terminalden Türkiye’nin önemli rotalarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Denizli, Konya, Bursa, Adana, Antalya bu duraklardan yalnızca bazıları. Bunlar haricinde yine diğer önemli kentlere giden otobüsler Dinar Otogarı’ndan geçiyor.

Yılın her dönemi kapıları açık olan Dinar Otogarı’nda özellikle yaz aylarında memleketine dönen kişiler nedeniyle yoğunluk oluşabiliyor. Terminal içerisinde yolcuların biletlerini alabileceği yazıhane ve alışveriş yapılabilecek market yer alıyor. Bunun yanı sıra Dinar Otogarı’nın hemen karşısında yolcuların vakit geçirebileceği restoran ve kafe gibi alanların olduğu bir sosyal alan da bulunuyor. Yerleşim biriminin yerel firması Dinar Turizm başta olmak üzere, Pamukkale, Metro Turizm, Esadaş, Flixbus, Kontur gibi önemli firmaların yanı sıra yaklaşık 11 otobüs şirketi daha terminal içerisinden yolcu alıyor.

Dinar Otogarı’na ulaşım sağlamak için ilçede çalışan otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yolcular taksi ile de terminale ulaşım sağlayabilirler.

Şehir Merkezinden Dinar Otogarı'na Ulaşım

Dinar ilçe merkezinde Afyon-Denizli Yolu üzerinde yer alan Dinar Otogarı, hem yolcu alma ve indirme hem de bir mola noktası olarak hizmet veriyor. İlçenin ana caddelerinden kısa yürüyüşlerle gidebileceğiniz otogara isterseniz belediye otobüsleri, taksiler veya kooperatif minibüsleriyle de kolayca geçebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Dinar Belediyesi, Dinar Devlet Hastanesi, Ahmet Veziroğlu Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Dinar Meslek Yüksekokulu gibi önemli noktalarda durakları olan belediye otobüsleri, sabah 07:30 ile 19:30 saatleri arasında yolculara hizmet veriyor.

Minibüsler

Dinar’a bağlı köyler, Afyonkarahisar merkezi ve şehrin diğer ilçelerinden otogara gitmek için her saat seferleri olan kooperatif minibüslerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Taksilerle de istediğiniz saatte kısa bir yolculukla Dinar Otogarı’nda olabilirsiniz. Dinar Taksi durağına 0554 855 91 62, Garaj Taksi durağına ise 0535 519 43 42 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less