Çorlu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çorlu Otogarı
place
Şeyh Sinan Mahallesi, 59850 Çorlu/Tekirdağ
local_phone
+902826541447

Çorlu

Çorlu Terminali Hakkında

Tekirdağ şehrine bağlı büyük bir ilçe olan Çorlu, özellikle İstanbul’a yakın olmasından dolayı çok gelişmiş bir yer ve Çorlu Terminali, her zaman çok hareketli ve yoğun. Çorlu Terminali’nden her saat başı İstanbul ve Tekirdağ’a otobüs seferleri bulunabiliyor. Çorlu Terminali içerisinde pek çok otobüs firması hizmet veriyor ve buradan Türkiye’nin hemen her şehrine, ayrıca Çerkezköy, Silivri, Muratlı ve Lüleburgaz gibi büyük ilçelere kolayca ulaşabilirsiniz.  Çorlu’da askeri birlikler bulunmasından dolayı da Çorlu Terminali’nde bazı dönemler otobüs seferi sayıları arttırılıyor.

Çorlu merkezinde yer alan Çorlu Terminali’ne hem otobüs servisleriyle hem de yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Çorlu Terminali çevresinde kısa sürekli konaklamalar için pek çok güzel tesisleri, ayrıca yöresel lezzetleri tadabileceğiniz restoranları bulabilirsiniz. Çorlu Terminali içinde bir süpermarket, restoran, kafe, tuvaletler ve mescitler de bulunuyor. Bir mola noktası olarak hizmet veren Çorlu Terminali’nde geniş bekleme alanları da dinlenmek için çok uygun.

Şehir Merkezinden Çorlu Otogarı'na Ulaşım

Çorlu merkezinde güzel bir noktada bulunan terminale ister yürüyerek ister ise sunulan ulaşım araçları ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Çorlu Belediyesi yolcuların terminale kolayca ulaşabilmesi için 2, 4, 5, 7 ve 8 numaralı belediye otobüsü hatları ile hizmet veriyor. Şehrin pek çok mahallesinde durakları bulunan belediye otobüsler ile sabah saat 06:00 ve gece 24:00’a kadar terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminale ulaşmak için yolcular tarafından en çok tercih edilen araçlardan biri olan ücretsiz yolcu servisleriyle hem Bergama merkezinden hem de çevre beldelerden rahat bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Çorlu merkezinde terminal rotasında hizmet veren pek çok minibüs hattı bulunuyor. Pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle de terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Terminal taksi durağının yanı sıra Çorlu merkezinde de 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulabilir ve kısa bir yolculukla terminale taksiyle ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less