Saray Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Saray Otogarı
place
Ayaspaşa Mh. 59600 Saray/Tekirdağ
local_phone
+902827687171

Saray

Kırklareli’ye bağlı Saray ilçesinin otogarı, 2016 yılında yenilendi. İlçe merkezine yakın, küçük ve az sayıda otobüs firmasının ofisinin bulunduğu Saray Otogarı’nda yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çeşitli olanaklar bulunuyor. Market, büfe ve çay ocağı bulabileceğiniz terminalde tuvalet ve mescitler de yolcuların kullanımına sunuluyor.

Belediye otobüsleri ve ilçeler arası minibüslerin de hizmet verdiği otogarda İstanbul ve Kırklareli’ne her saat minibüs bulabilirsiniz. Saray Terminali’nden ayrıca Çilingoz Tabiat Parkı, Kıyıköy, Yalıköy ve Karaburun gibi turistik yerler ve sahil beldelerine de minibüslerle düzenli olarak ulaşım sağlanıyor.

 

Şehir Merkezinden Saray Otogarı'na Ulaşım

Saray ilçe merkezinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan terminal, çok merkezi bir noktada bulunduğu için ulaşımı da oldukça kolay. Kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz otobüs terminaline çok bavulunuz veya aceleniz varsa belediye otobüsleri ve taksilerle de kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Hastane Caddesi, Stadyum Caddesi, Midye Caddesi ve Çukuryurt Yolu üzerinde ve her mahallede durağı bulunan Yeni Hastane-Otogar hattı ile saat 07:15’ten gece saat 19:45’a kadar terminale kolayca gidebilirsiniz. Bu saatten sonra merkezi noktalarda bulabileceğiniz taksilerle ulaşım sağlamanız gerekiyor. Belediye otobüsü fiyatları ise normal 3 TL ve indirimli 2 TL.

Minibüsler

Minibüsler, ilçenin merkezi caddelerinde de durakları olmasına rağmen çoğunlukla çevre il ve ilçeler arasında ulaşım hizmeti sağlıyor. Kırıkkale’nin her ilçesinden ve köyünden terminale minibüs var, ayrıca Silivri, Çerkezköy ve Çatalca’dan da Saray ilçesine minibüslerle ulaşım mümkün.

Taksi

(0282) 768 30 53 numaralı telefonla 24 saat ulaşabileceğiniz Yonca Taksi, Vize Caddesi’nde adliye önünde hizmet veren (0282) 768 60 10 numaralı Adliye Taksi ve yine 24 saat taksi çağırabileceğiniz (0282) 768 50 30 numaralı Garaj Taksi ile de kolayca otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less