Çerkezköy Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çerkezköy Otogarı
place
İstasyon Mahallesi, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
local_phone
+902827267161

Çerkezköy

Tekirdağ'ın gelişmiş sanayi kuruluşları ile bilinen ilçesi Çerkezköy'de yer alan terminalden Türkiye'nin pek çok noktasına direkt veya aktarmalı seferler düzenleniyor. Görme ve bedensel engellilerin ihtiyaçları gözetilerek inşa edilen terminalde yolculara rahatlık sağlayan olanaklar mevcut. Çerkezköy Terminali’nde bulunduğunuz süre boyunca restoranda yemek yiyebilir veya kafeteryadan hızlı atıştırmalıklar satın alabilirsiniz. Tekirdağ çevresi başta olmak üzere ülkenin farklı yerlerinden otobüsle ulaşılabilen terminalde ayrıca bilet satışı yapılan ofisler ve dinlenme bölümleri yolcuların hizmetinde.

Şehir Merkezinden Çerkezköy Otogarı'na Ulaşım

Tekirdağ şehir merkezi üzerinden Çerkezköy ilçe terminaline ulaşmak için pek çok alternatif yol bulunuyor. Merkezden kalkan dolmuşlar, yolcu servisleri ve taksiler bu anlamda en çok tercih edilen opsiyonlar arasında. Tekirdağ şehir merkezi ile Çerkezköy Terminali arasında yaklaşık olarak 1 saatlik bir mesafe söz konusu.

Belediye Otobüsleri

Saray, Kapaklı ve Çerkezköy ilçeleri arasında çalışan otobüslerle beraber terminale ulaşabilirsiniz. Öğrenciler bu otobüslerden indirimli olarak yararlanabiliyor. Söz konusu otobüsler oldukça yeni ve modern bir görünüme sahip olduğu için sizi konforlu bir yolculuk bekliyor olacaktır. Otobüs seferlerini ve saatlerini takip ederek özel halk otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Çerkezköy şehir merkezinde pek çok farklı noktada bekleyerek terminale yolcu servisleri sayesinde ulaşabilirsiniz. Yolcu servisleri sizi terminale kadar ücretsiz olarak götürecektir. Tek yapmanız gereken, size söylenen servis saatinde satış noktasının önünde beklemek.

Dolmuşlar

Çerkezköy’deki dolmuşlar sene boyunca aktif bir şekilde faaliyet gösteriyor. Çerkezköy-Belediye isimli minibüslerle otogara rahatlıkla ulaşmanız mümkün.

Taksi

Barbaros Caddesi, Atatürk Caddesi, Öztrak Caddesi gibi oldukça işlek caddelerde 24 saat boyunca gönül rahatlığıyla taksi bulmanız yüksek ihtimal.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less