Arena Travel Online Otobüs Bileti

Arena Travel
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Arena Travel Hakkında

Arena Travel, kurulduğu 1996 yılından bu yana güvenli ve konforlu hizmet anlayışıyla  faaliyet gösteriyor. Tekirdağ merkezli olan firma, başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerine seferler düzenliyor. Ancak sefer sayıları sezonluk ya da talebe göre farklılık gösterebiliyor. Kaliteli hizmet anlayışına sahip firma, gelişen teknolojilere adapte olarak yenilikçi sistemleri de bünyesinde barındırıyor. Firmanın yüksek konforlu araçlardan oluşan filosu var ve araçlarında 2+1 oturma düzeni bulunuyor. Araç içerisinde yer alan koltuklar da ortopedik ve son derece rahat. Böylelikle yolcular, konforlu bir seyahat deneyimi yaşama şansına sahip oluyor. Öte yandan araçlar, son teknolojiyle donatılmış. Öyle ki araç içerisinde koltuk arkası ekranlar, prizler ve okuma lambaları da bulunuyor.

Çeyrek asrı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren Arena Travel, sektörün en güvenilir markası olmayı hedefliyor. Güler yüzlü profesyonellerden oluşan çalışan kadrosuyla hizmet sunan firmanın filosu da deneyimli şoförlere emanet. Yolcularına; temiz, kaliteli ve leziz tatlardan oluşan araç içi ikramlar sunan firma, molalar için ise güzergahında bulunan en seçkin tesisleri tercih ediyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Arena Travel hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Arena Travel; İstanbul gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Arena Travel ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Arena Travel her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Arena Travel otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Arena Travel otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Arena Travel Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 40
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Arena Travel
expand_less