Batman Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Batman Otogarı
place
Hilal Mh. Başti Otogar 72060, Merkez/Batman
local_phone
+90 04882141749

Batman

Güneydoğu Anadolu’nun binlerce yıllık tarihi barındıran şehri Batman’a seyahat ederken Batman Otobüs Terminali’ni kullanabilirsiniz. Özellikle Hasankeyf Antik Kenti ve eski mağaralarıyla dikkat çeken şehirde hizmet veren terminal her yıl çok sayıda yolcuyu ağırlıyor. Son derece rahat bekleme alanları, peronları ve otobüs duraklarıyla isminden söz ettiren terminalde beklerken soğuk veya sıcak içecek alabileceğiniz kafeleri bulmanız mümkün. Üstelik terminalde seyahatten önce veya sonra hızlıca bir şeyler yemek isteyenler için de farklı alternatiflerin bulunduğunu anımsatalım.

Lüks Batman Seyahat, Tokat Seyahat, Metro Turizm, Star Batman, Has Diyarbakır, Lider Siirt Turizm, Mis Amasya, Yeni Diyarbakır Seyahat gibi çeşitli firmalar tarafından düzenlenen otobüs seferleriyle buradan seyahat edilebiliyor. Üstelik Batman şehir merkezi ile Batman Otobüs Terminali arasında ulaşım da hayli rahat ve kolay. Dilerseniz terminale kadar veya terminalden kent merkezine daha uygun fiyatlı bir opsiyon olan otobüslerle yolculuk yapabilirsiniz. Genellikle hızlı ve konforlu ulaşımı seçenlerin tercihi olan taksiler ise hem Batman kent merkezinde hem de terminalde rahatlıkla bulunabiliyor. Güneydoğu Anadolu’nun tarihi şehrinin merkezinde yer alan Batman Otobüs Terminali’ne merkezden ayrıca otobüs veya minibüsle de ulaşım sağlanabiliyor.

Şehir Merkezinden Batman Otogarı'na Ulaşım

Batman merkezinde bulunan terminale hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden yolcuların ulaşımını sağlamak için pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

Terminale ulaşmak için kullanabileceğiniz 15 numaralı otobüs hattı; Gala, SSK Hastanesi ve Belediye önündeki duraklardan kalkıyor ve 06:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Günde 4 seferi bulunan Havaalanı 50 otobüs hattı ile de terminale ulaşmanız mümkün.

Dolmuşlar

Hem şehir merkezinden hem de Batman'ın ilçelerinden terminale ulaşmak için dolmuşlardan da faydalanabilirsiniz. Şehir merkezinde istediğiniz her noktadan terminale gidebileceğiniz 11 tane minibüs hattı hizmet veriyor.

Yolcu Servisleri

Batman Terminali’nde hizmet veren onlarca yerel ve ulusal otobüs firması var ve bunların pek çoğu yolcularına ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlıyor. Şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden her yarım saatte bir kalkan yolcu servisleri ile otobüsünüzün kalkış saatinden önce terminalde olabilirsiniz.

Taksi

Terminal taksi durağı, 7 gün 24 saat hizmet veriyor, ayrıca şehir merkezinde de 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Taksi ile kısa bir yolcukla istediğiniz saatte terminale ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less