Midyat Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Midyat Otogarı
place
Işıklar Mah. 442. Sk., 47510 Midyat/Mardin
local_phone
+904824621136

Şehir Merkezinden Midyat Otogarı'na Ulaşım

Mardin-Şırnak Yolu üzerinde, ilçe merkezi çıkışında bulunan Midyat Otogarı’ndan yürüyerek 15-20 dakikada ilçe merkezine ulaşmak mümkün. Yolcuların otobüs terminaline hem ilçe merkezinden hem de komşu ilçe ve köylerden rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için ise çeşitli ulaşım aracı sağlanıyor.

Halk Otobüsleri

Geniş bir güzergâhları olduğu için tercih edebileceğini halk otobüslerinin duraklarını ana caddelerde veya önemi noktalarda bulabilir ve 10 dakika içinde otogarda olabilirsiniz. Otobüs durakları bulabileceğiniz yerler ise şöyle:

1. hat: Meslek Yüksek Okulu, Cumhuriyet Bulvarı, Adnan Aslan Caddesi, Seyfettin Güneşten Caddesi, TOKİ.

2. hat: Askeri Kışla, Çevre Yolu, Devlet Hastanesi, Mardin Bulvarı, TOKİ Acırlı Kavşağı.

3. hat: Manastır Caddesi, Gölbaşı, Cumhuriyet Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı, Nusaybin Caddesi, Devlet Hastanesi.

4. hat: Estel Otogarı, Fen lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fahrettin Önen Caddesi, Turgut Özal Caddesi, Ahmet Yesevi Caddesi, İskenderun Caddesi, Devlet Hastanesi, Trafo Caddesi, Yunus Emre Mahallesi, Köşk.

5. hat: Meslek Yüksek Okulu, Cumhuriyet Bulvarı, Dr. Alaattin Aslan Caddesi, Mardin Bulvarı, TOKİ.

Dolmuşlar

Midyat’ın turistik ve tarihi yerlerinin yanı sıra Cumhuriyet Bulvarı ve Mardin Bulvarı gibi yoğun yerlerde veya Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Bağlar Mahallesi ve Gölcük Mahallesi gibi on binlerce nüfuslu mahallerde duraklarını bulabileceğiniz minibüslerle de kolayca otogara ulaşma şansınız var. Midyat merkezinden ve 9 ilçesinden de her gün düzenli olarak Midyat’a minibüs seferleri gerçekleştiriliyor.

Taksi

Yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çeken bu tarihi ilçede 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları var. Dr. Alaattin Aslan Caddesi üzerinde durağı bulunan 0542 226 47 47 numaralı Midyat Taksi, yine aynı cadde üzerinde hizmet veren Estel Taksi ve otogar yanında durağı olan 0535 850 27 11 numaralı Midyat Estel Taksi’yle uygun fiyatlarla otogara otobüs saatinizden önce ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less