Baltur Online Otobüs Bileti

Baltur
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Baltur Hakkında

Baltur, Bursa merkezli olarak 2000 yılında kuruldu. Erdek – Bandırma – Bursa hattında kaliteli yolculuk hizmetlerine olanak sağlayan Baltur, yolcuların kalite beklentilerini karşılar. Bu çerçevede bölgesel hizmetler sunan kurumsal bir marka olduğunu kanıtlar. 

Baltur, şehirlerarası yolculuklarda kullanılan otobüslerin yanı sıra kısa mesafelerde tercih edilen minibüslerle de hizmet verir. Bu çerçevede yoğunluğa ve talebe bağlı olarak ek seferler düzenlenmesi de mümkün. Toplam 9 durağa sefer düzenleyen firmanın en büyük ayrıcalığı kaliteyi yolcularına hissettirmesi. Çünkü yolcu odaklı bir seyahat planlaması çerçevesinde sadece konfor değil güvenlik de en önemli detaylardan bir tanesi haline gelir. 

Otobüs yolculuğunda kaliteyi ön planda tutan Baltur, müşteri memnuniyetini yakalamak adına araç filosunda sürekli güncellemelere gider. Bu noktada firma TV, internet ve 220 volt priz seçeneklerini yolculara sunar. Üstelik güler yüzlü personeliyle de müşterilere yönelik kaliteli çözümler dikkat çeker.

Baltur Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Baltur otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Baltur otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Baltur seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Baltur biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Baltur otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Baltur otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Baltur otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Baltur otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Baltur otobüslerinde priz bulunmuyor.
Baltur biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Baltur otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Baltur ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Baltur her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Baltur otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Baltur otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Baltur otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Baltur otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Baltur Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 9
Kurucu: Baltur Taşımacılık
expand_less