Ayar Aydın Seyahat Online Otobüs Bileti

Ayar Aydın Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ayar Aydın Seyahat Hakkında

Ayar Aydın Seyahat, 2020 yılında İstanbul merkezli olarak kuruldu. Kurucusu Recep Ayar’ın soyadını alan firma hizmet standartlarını en yükseğe taşıyarak kısa sürede güçlü bir markaya dönüşmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda kısa sürede başardıklarıyla Türkiye’de otobüs taşımacılığı konusunda potansiyelini ispat ediyor. Firmanın kısa vadeli hedeflerinde Türkiye’nin pek çok noktasında sefer düzenlemek bulunuyor.
Ayar Aydın Seyahat, yeni bir marka olmasına rağmen geniş araç filosu ve ciddi sayıya ulaşan sefer sayısıyla en çok tercih edilen markalardan bir tanesi oluyor. Yolcuların kalite ve lüks ihtiyaçlarına cevap verirken 127 farklı noktada bulunan durakları sayesinde Türkiye’nin önemli markaları arasında olduğunu gösteriyor. Başta Aydın olmak üzere Bursa, İzmir, Manisa, Nazilli ve daha pek çok noktaya Ayar Aydın Seyahat araçlarıyla ulaşmak mümkün oluyor. 
Geniş filoya sahip olmasının yanında 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araçlarının da bulunması firmanın konfora verdiği önemi gösteriyor. Yolculuk esnasında araç içerisinde sunulan TV, internet ve 220 volt priz gibi seçenekler seyahatin kalitesini arttırıyor. Bu sayede yolcular uzun yolculuklarda daha eğlenceli zaman geçiriyor. Seyahat boyunca güvenliği de ihmal etmeyen firma güler yüzlü personeliyle kaliteli hizmet sunuyor.

Ayar Aydın Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ayar Aydın Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Ayar Aydın Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ayar Aydın Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Ayar Aydın Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Ayar Aydın Seyahat; İzmir, İstanbul, Aydın, Muğla, Bursa, Manisa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Ayar Aydın Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Ayar Aydın Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ayar Aydın Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Ayar Aydın Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Ayar Aydın Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Ayar Aydın Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Ayar Aydın Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Ayar Aydın Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Ayar Aydın Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ayar Aydın Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ayar Aydın Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Ayar Aydın Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Ayar Aydın Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ayar Aydın Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ayar Aydın Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2020
Durak Sayısı: 105
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Recep Ayar
expand_less