Akhisar Seyahat Online Otobüs Bileti

Akhisar Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Akhisar Seyahat Hakkında

Akhisar Seyahat, Manisa Akhisar merkezli olarak 2000 yılında kuruldu. Bölgenin yolcu taşımacılığı konusundaki en önemli markalarından biri haline gelen Akhisar Seyahat, konforlu yolcu taşımacılığının da bir numaralı markası. Bu yönüyle Manisa ve Akhisar’da yaşayanlar için yolculuk çok daha konforlu bir hal alır.

Türkiye’nin önemli noktalarına seyahat imkânı vadeden Akhisar Seyahat toplamda 13 durağa sahip bir firma. Durak sayısını yavaş yavaş arttırarak kaliteden ödün vermeden hizmet standartlarını ön plana çıkarmayı arzu eder. Bu çerçevede hizmet standartları daha iyiye giderken lokasyon sayısında da artışlar yaşanır.

Yolcuların beklentilerine cevap verirken araç filosunu da yenilemeyi ihmal etmeyen Akhisar Seyahat, modern araç filosu sayesinde ihtiyaçlara cevap veren bir marka olduğunu kanıtlar. 2+1 ve 2+2 araç seçenekleriyle yolculara konforu hissettirirken TV, internet ve 220 volt priz gibi araç içi çözümlerle de yolculuğu bambaşka bir seviyeye taşır.

Araç içi eğlence kadar güvenliği de önemseyen Akhisar Seyahat, yolculuk süresince yolcuların ihtiyaçlarına cevap verir. Hizmetlerini güler yüzlü personeli aracılığıyla sunarken müşteri memnuniyetinden taviz vermez.

Akhisar Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Akhisar Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Akhisar Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Akhisar Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Akhisar Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Akhisar Seyahat; Manisa, İzmir, Balıkesir, İstanbul gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Akhisar Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Akhisar Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Akhisar Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Akhisar Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Akhisar Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Akhisar Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Akhisar Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Akhisar Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Akhisar Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Akhisar Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Akhisar Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Akhisar Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Akhisar Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Akhisar Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Akhisar Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 13
Genel Merkez: Manisa
Kurucu: Akhisar Seyahat
expand_less