Ak Tur Turizm Online Otobüs Bileti

Ak Tur Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ak Tur Turizm Hakkında

Ak Tur Turizm, Edirne’de 2000 yılında kuruldu. Taşımacılık sektörüne değer katmak adına kurulan Ak Tur Turizm bir kadın girişimci olan Fatma Refah Akbulut’un sahibi olduğu bir proje. Kaliteli hizmet anlayışıyla yolcuların konfor ve güvenliğini sağlayan firmanın başarısı uzun yıllardır hizmet sunmasını sağlar.
Edirne ve İstanbul arasında seyahat imkânlarını çeşitlendiren firma uzun yıllardır kaliteli hizmet sunar. 13 farklı durağı bulunan ve küçük filosuyla yolculara hizmet veren firmanın en önemli yanı kısa mesafelerde çözüm sağlaması. Hayrabolu, Tekirdağ, Beylikdüzü ve Kadıköy firmanın en önemli durakları arasında. Kısa mesafede hizmet sunması sayesinde günün farklı saatlerinde seferler bulabileceğiniz Ak Tur Turizm farklı araç türleriyle hizmeti çeşitlendirir.
Araçlarının önemli bir kısmı 2+1 olan Ak Tur Turizm; konforlu araç tasarımı ve güler yüzlü personeli sayesinde herkes için kusursuz hizmet sunar.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ak Tur Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Ak Tur Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ak Tur Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Ak Tur Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Ak Tur Turizm; İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Ak Tur Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Ak Tur Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ak Tur Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Ak Tur Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Ak Tur Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ak Tur Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ak Tur Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ak Tur Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ak Tur Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 10
Genel Merkez: Edirne
Kurucu: Fatma Refah Akbulut
expand_less