İş Bankası Maximum Klasik İş Bankası - Maximum Klasik Kredi Kartı

Banka İş Bankası
Kredi Kartı Maximum Klasik
Kredi Kartı Sahibi Bireysel
Kredi Kartı Türü Ortak Markalı Kartlar
Kredi Kartı Sınıfı Standart
Kart Sağlayıcıları Master, visa
Puan Türü Puan Kazandıran
Alışveriş Faiz Oranı % 1,89
Nakit Faiz Oranı % 1,79
Nakit Avans Var
Kart Limiti Kart sahibine göre değişiyor
Nakit Limit Yüzdesi % 0,00
Gecikme Faiz Oranı % 2,19
Para Birimi TL
Üye İşyeri Sayısı 319558
Yıllık Kart Ücreti 132.50 TL
Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 66.25 TL
Kart Yenileme Ücreti 9.50 TL
Ek Kart Yenileme Ücreti 4.75 TL
İlk Kart Talep Ücreti Yok
Ek Kart Talep Ücreti Yok
Limit Aşım Ücret Bilgileri 1,98
Fatura ve Diğer Ödeme İşlem Ücretleri2,25
Nakit Çekim Ücreti (Banka ATM'lerinden)İşlem tutarının %3,75 'ine + 10 TL ilavesi edilmesi ile uygulanmaktadır,(BSMV hariçtir)
Nakit Çekim Ücreti (Ortak Nokta ATM'lerinden)İşlem tutarının %4 'üne + 10 TL ilavesi edilmesi ile uygulanmaktadır, (BSMV hariçtir)
Nakit Çekim Ücreti (Diğer Banka ATM'lerinden)İşlem tutarının %4'üne 10 TL ilavesi edilmesi ile uygulanmaktadır, (BSMV hariçtir),İşlem başına 1,5 TL ve işlem tutarının %3’ü olan ücret de müşteri hesabına ayrıca yansıtılmaktadır,
Nakit Çekim Ücreti (Yurtdışı ATM'lerinden)urt dışında gerçekleştirilen nakit çekme işlemlerinde nakit çekim işlem komisyonu işlem tutarının %1,64'üne 0,18 USD ilavesinin TL karşılığı olarak uygulanmaktadır, (BSMV hariçtir)

Diğer Detaylar

Tüm Maksimum Özelliklere sahiptir: Harcamalarınızla MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde anında para yerine kullanabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
Yurtiçinde ve yurtdışında kullanılabilir; Yurtdışı harcamalarınızda geri ödemeler TL olarak yapılabilir.

Mastercard Standart Maximum Kart'ınızı isterseniz temassız özellikli olarak da talep edebilir, böylece 35 TL ve altı alışverişlerinizi şifre girmeye gerek kalmaksızın kartınızı temassız okuyucuya yaklaştırarak 1 saniyeden kısa sürede ödeyebilirsiniz. Üstelik temassız kartınız KGS fonksiyonuna da sahip olacaktır.

Millennium Lounge: İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanlarının Dış Hatlar Terminallerinde size özel bekleme salonunda sayısız ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

MaxiShuttle: İstanbul Atatürk ve İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes havaalanları ile ilgili şehirlerin sınırları içinde yer alan adresleriniz arasında ulaşımı sağlayan "MaxiShuttle" yaz aylarında da İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Çeşme, Bodrum Havaalanı-Bodrum ve Dalaman Havaalanı-Göcek-Fethiye hatlarında da kolay ve konforlu transfer imkânı sunmaktadır.

İstanbul Atatürk Havalimanı Otoparkı'nda %50 İndirim: Artık havalimanına özel otomobilinizle gelmemeniz için hiçbir neden yok. 3 saat ve üzerindeki, 7 günü aşmayan otopark kullanımlarınızda %50 indirim almanız için ödemenizi İş Bankası kredi kartınızla yapmanız yeterli. İndirim, kredi kartı kabul eden personelli ödeme noktalarında geçerli olup, abonelikler hariçtir.
x