Garanti BBVA Miles&Smiles Platinum
Garanti BBVA Miles&Smiles Platinum
Alışverişlerinizde mil, mil ile ödül bilet, havaalanı hizmetleri, taksit ve daha birçok alışveriş ve seyahat ayrıcalıklarından faydalanın!
Yıllık Kart Ücreti1131 TL
Nakit Avans Faizi%5,00
Alışveriş Faiz Oranı%4,25
QR okut, fırsatları yakala
Kart Bilgileri
Kart Detayı
Kampanyalar

Kampanyalar

Yeni Müşterilere Özel, %0 faizli 20.000 TL Taksitli Nakit Avans!
Yeni Müşterilere Özel, %0 faizli 20.000 TL Taksitli Nakit Avans!Kampanya 16 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir. Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir. Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır. Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz. Kampanya kapsamında kredi kartı 16 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Haziran 2024 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında maksimum 20.000 TL Taksitli Nakit Avans 3 taksit ile kullanılabilir. 20.000 TL’den yüksek tutarlı veya 3 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır. Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir. Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir. Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Kredi kartı başvurusunun 20.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır. Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

Diğer Kredi Kartları ile Karşılaştır

Garanti BBVA Bonus Card
Garanti BBVA
Yıllık Ücret
583 TL
Nakit Avans Faizi
%5,00
Puan Para
0 Puan
Banka ATM Sayısı
5386
Garanti BBVA Miles&Smiles Platinum
Garanti BBVA
Yıllık Ücret
1131 TL
Nakit Avans Faizi
%5,00
Puan Para
0 Puan
Banka ATM Sayısı
5386
Akbank Wings Card
Akbank
Yıllık Ücret
Ücretsiz
Nakit Avans Faizi
%5,00
Puan Para
0 Mil
Banka ATM Sayısı
5202
Size Özel Kredi Teklifleri E-postanıza Gelsin
Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.