Tramer Nedir? Tramer sorgulaması nasıl yapılır?

Tramer, kısaca Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi’nin kısaltılmış halidir ve bir araca ait tüm bilgileri bulabileceğiniz bir sistemdir. Bu online sistemde aracın kaza yapıp yapmadığı, hasar durumu, trafik ve kasko sigorta sorgulaması, daha önce bir kazaya karışıp karışmadığı gibi araçla ilgili tüm bilgilerini sorgulamak mümkün.

Devamını Gör

Zorunlu trafik sigortası yeniletmeme cezası 66TL!

Bayram tatili için aracınızla seyahat etmeyi planlıyorsanız, varsa zorunlu trafik sigortanızın geçerlilik süresini mutlaka kontrol edin, yoksa da yaptırın. Aksi halde şehirlerarası yollarda otostop çekmek ya da otobüs aramak zorunda kalabilirsiniz. Yaptırım para cezası ile sınırlı değil!

Devamını Gör

Özel diş tedavisi de SGK kapsamına giriyor

Sağlık Bakanlığı’nın SGK 2012 eylem planına göre genel sağlık sigortası kapsamındaki sigortalılar, özel ağız ve diş sağlığı merkezlerinde diş tedavisi yaptırılabilecek.

Devamını Gör

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılmak için 7 iyi neden

BES, Bireysel Emeklilik Sistemini yatırımcı için cazip kılan en önemli özelliği, oldukça esnek olması! Katılımcı yıllar içerisinde değişen şartlarına göre kendini ve emeklilik hesabını ayarlayarak birikimlerinden tasarruf etmeye devam edebiliyor. İşte BES’in size de cazip geleceğini düşündüğümüz kişiye özel başlıca esneklikleri;

Devamını Gör