ING Bank Yılbaşına özel 500 TL Bedava kredi veriyor. Bu kredi gerçekten bedava çünkü kredide dosya masrafı ya da yok faiz de yok. Dilerseniz aylık 83 TL taksitle 6 ay vadeli 500 TL kredi çekebilirsiniz.

Bankaların yılbaşına özel daha düşük faizli ya da dosya masraflı kredi kampanyalarına alışmıştık. Ancak alternatif bir kampanya da ING Bank’tan geldi. ING Bank Yılbaşına özel 500 TL Bedava Kredi kampanyası çıkardı. 12 Aralık'a kadar geçerli bu özel fırsatta herhangi bir masraf ya da faiz alınmıyor. Ayrıca sigorta da talep edilmediği için hiçbir ek masraf da doğmuyor. Ancak krediye 10 - 12 Aralık tarihleri arasında başvurmanız gerekiyor. Krediye başvurmak için acele edin. Zira 12 Aralık'a kadar yapılan başvurulardan, başvurusu onaylanan ilk 10.000 kişi, bu avantajlı kampanyadan yararlanabilecek.

Aylık taksitler 83 TL

Başka herhangi bir masraf ödemeden 6 ay boyunca aylık 83 TL taksit ödeyerek 500 TL ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. 500TL kredi kullanıp 500 TL geri ödeyeceğiniz bu krediye başvurmak için son gün 12 Aralık. Unutmayın başvurusu onaylanan ilk 10.000 kişiden biri olmanız gerekiyor. Siz de şanslı 10.000 kişiden biri olmak isterseniz alttaki hemen başvur butonuna tıklayın. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar yılbaşına özel bu kredi fırsatını kaçırmayın.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2335 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.