Neredeyse Cumhuriyet'in kurulmasıyla eşdeğer Halkbank bugün yurt çapına yaygın şubeleri, büroları, özel işlem merkezleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Halkbank misyon bankası olarak ülkemiz ekonomisinin temelini oluşturan esnafsanatkar ve KOBİ'lerin yanı sıra üretim, yatırım ve istihdamın artışına katkıda bulunan tüm girişimcileri çağdaş bankacılık anlayışıyla desteklemeye devam edecektir.

Halkbank Kredileri

BankaKredi AdıFaiz OranıMinimum VadeMaksimum Vade
Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketleri (Ticari Araçlar)% 0,6936 ay60 ay İncele icon
Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketleri (Binek Araçlar)% 0,6918 ay36 ay İncele icon
Hesaplı Evim Kredisi% 0,943 ay180 ay İncele icon
Yeşil Işık Taşıt Kredisi% 0,943 ay60 ay İncele icon
Yeşil Işık Taşıt Kredisi - 2.El Taşıt% 0,953 ay60 ay İncele icon
İhtiyaç Kredisi% 1,071 ay60 ay İncele icon

Halkbank Hakkında

Türkiye Halk Bankası küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ile esnaf ve sanayiciye daha uygun koşullarda kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Kısa adıyla Halkbank, 1933 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bankaya ayrıca Türkiye Öğretmenler Bankası, Sümerbank ve Etibank da eklenmiş ve büyümesini sürdürmüştür. Son 10 yılda hızlı bir büyüme içine giren Halkbankası dünyanın en büyük 159. bankası unvanını almıştır.

Bugün Halkbank

Bugün Halkbank yurt çapına yaygın şubeleri, büroları, özel işlem merkezleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Halkbank misyon bankası olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ülkemiz ekonomisinin temelini oluşturan esnafsanatkar ve KOBİ'lerin yanı sıra üretim, yatırım ve istihdamın artışına katkıda bulunan tüm girişimcileri çağdaş bankacılık anlayışıyla desteklemeye, sektörün güçlü ve güvenilir bankası olarak devam edecektir.